S:1

Allah her şeyi görür anlamına gelen Allahın sıfatı aşağıdakilerden hangisidir?

Allah her şeyi görür anlamına gelen Allahın sıfatı aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "Basar" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
9 hece ve 3 kelimeden oluşan cümle aşağıdakilerden hangisidir? Andy: Nobody can change my brothers decision. He is as - - - - as a mule.Terry: If you want, Ican talk to him. Maybe he can change his mind. - - - - has got a mobile phone? Çözeltilerin kaynama ve donma noktaları ile ilgili; I. Çözeltilerin donma noktaları, saf çözücünün donma noktasından daha düşüktür.II. Çözeltinin derişimi arttıkça, kaynama noktası yükselir.III. Seyreltik çözeltilerin belli bir donma ve kaynama noktaları vardır.yargılarından hangileri kesinlikle yanlıştır? Aşağıdaki kelimelerin hangisinde,şu anda yapılmakta olan eylemi anlatmatadır? Niyet edip vücuttaki necaseti giderdikten sonra tüm bedeni tepeden tırnağa kadar temizleyerek yapılan ibadete ne denir? Kenan, kumbarasına her gün bir önceki günden 1 TL fazla para atmaktadır. 5 günde kumbarasında 25 TL biriktiğine göre ilk gün kumbaraya kaç lira atmıştır? Yöneticilerinin Türk, halkının çoğunluğunun da İranlı ve Hindu olan devlet, aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde fiil, olumsuz soru şeklinde çekimlenmiştir? Aşağıdakilerden hangisi uyduların uzaya gönderiliş amaçlarından biri değildir? Tıbbi yardım haberleşmesinde iletilecek mesaj nasıl olmalıdır? Güneş ‘in Dünya ‘ya olan mesafesi 1496.108km dir. Bu mesafenin bilimsel gösterimi hangisidir? Şubat ayı neden dört yılda bir 29 olur? Aşağıdakilerden hangisi bir kişiye namazın farz olması için gerekli şartlardan biri değildir? Aşağıdaki iklim tiplerinden hangisi Türkiyede gö­rülmez ? Bir fabrikada çalışan işçilerin grev anında vereceği tepkileri incelemek isteyen bir sosyoloğun bu durumda hangi bilim dalından yararlanması gerekir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde soru anlamı bir sıfatla sağlanmıştır? Aşağıda Allah subuti sıfatları ve anlamları verilmiştir.Hangisi yanlış eşleştirilmiştir? Bugünün içinde kararıp kalmak istemiyorsak, yeniden başlamanın müziğine kulak vermeliyiz her sabah. Yarını, doğacak günün ilk ışıklarını hayal etmeliyiz. Hayal kurmayı unuttuk mu, yaşamın anlamsızlığı gelir kuşatır her yanımızı. Oysa umutlar, günün ışıklarını bekleyen salkımlar gibi bekliyor bizi. diyen biri için aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Anadolu Selçuklularının yıkılma sebeplerinden hangisi iç siyasi çekişmelerden kaynaklandığını ifade etmektedir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir