S:1

Peygamberimiz Mute savaşında hangi sahabeleri komutan tayin etti?

Peygamberimiz Mute savaşında hangi sahabeleri komutan tayin etti? sorunun cevabı "Zeyd, Cafer, Abdullah bin Revaha" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Dünyanın uydusu hangisidir?
Powered by Commentics
Aşağıdakilerden hangisi din ve din anlayışı arasındaki farkı ortaya koyan bir ifade değildir? Ulaşım araçlarında hangisini yapmamız tehlikelidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde mecaz anlamlı bir sözcük kullanılmıştır? Belediye yönetiminin organları aşağıdaki seçeneklerin hangisinde doğru olarak bir arada verilmiştir? I. PencikII.DevşirmeIII.UlufeIV.TımarYukarıdaki kavramlardan hangisi Osmanlı toprak yönetimi ile ilgilidir? İnsanın özgürlüğü ve sorumluluğu arasında ilişki var- dır. Bu ilişkiyle ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Maddelerden hangisinde taneciklerinin öteleme hareketi yapması beklenmez? Aşağıda verilen maddeler ve eşleştirilen özelliklerinden hangisi yanlıştır? Television can be a good educator and entertainer but watching too much TV is not good for children. They become overweight because they dont move much. Some programs can affect children negatively. Young kids are afraid of violent and frightening scenes. They become agressive and feel the world is scary.So, parents should choose the programmes suitable for their children. They should also put a limit to TV- watching hours.They should also educate children about the signs on TV and teach them to pay attention to these signs.What are the good sides of TV? Bir bölgede yaşayan canlı türlerinin sayı ve çeşitçe zenginliğine ne ad verilir? Adaletin tam olarak yerine getirilmediği toplumlarda aşağıdakilerden hangisinin görülmesi beklenir ? Muştan İstanbula gitmek için uçağı tercih eden kişinin tercih nedeni aşağıdakilerden hangisi olamaz? Akrabaya, fakire ve yolcuya hakkını ver! Elin- dekini saçıp savurma. Çünkü saçıp savuranlar şeytanın kardeşleridir... Eli sıkı olma, büsbütün de tutumsuz olma. Yoksa pişman olur, açıkta kalır- sın. (İsra suresi, 26-29. ayetler)Yukarıda verilen ayetlerde ahlakî güzelliklerin hangisinden bahsedilmemiştir? Bir akışkanın hızının arttığı yerde basıncı azalır. ilkesi hangi bilim adamına aittir? Jacob : My English is very bad and I have an exam tomorrow.Marcus : - - - - Ömer 210 ceviz topladı. Osman ise Ömer' den 176 fazla ceviz topladı.İkisinin kaç cevizi oldu? Temsil Heyetinin oluşturulduğu kongre hangisidir? Aşağıdaki tümcelerde doğru olanların başına D, yanlış olanların başına Y yazın.(...) Son dördün evresinden sonra gelen evre dolunaydır.(...) Dünyanın güneş görmeyen kısımlarında gece, güneş gören kısımlarında gündüz yaşanır.(...) Cisimler uzaklaştıkça gerçekte olduklarından daha küçük görünür.(...) Yeni ay evresinde Ayı göremeyiz.(...) Dünya kendi etrafındaki dönüşünü 365 gün 6 saatte tamamlar. Sevinç kelimesinin zıt - karşıt anlamlısı nedir? Temel ihtiyaçları karşılanmayıp ihmal edilen, okula kirli elbiselerle gelen bir çocuk için hangisi söylenebilir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir