S:1

I-Habeşistan hicreti
II- Miraç
III- İlk vahyin gelişi
IV- Taif yolculuğu
Yukarıdaki olayları tarihi sıraya koyarsak aşağıdaki şıklardan hangisi doğrudur?

I-Habeşistan hicretiII- MiraçIII- İlk vahyin gelişiIV- Taif yolculuğuYukarıdaki olayları tarihi sıraya koyarsak aşağıdaki şıklardan hangisi doğrudur? sorunun cevabı "III,I, IV,II" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
3071 Dilekçe Hakkı Kanunu hükümlerini kim yürütür? Sanayi İnkılabı ile birlikte;I. Ürünlerin kalitesi,II. Üretime harcanan zaman,III. Ürünlerin üretim miktarıIV. Üretime harcanan emekgibi özelliklerden hangilerinin arttığı söylenemez? Kilogramı 30 lira olan peynirden 2 kg 500 g aldım. Kaç para ödemeliyim? Peygamberimizin sözleri ve uygulamaları olan sünnetinin yazılı hâline ne denir? Aşağıdakilerden hangisi Atatürk döneminde eğitim ve kültür alanında yapılan inkılaplardan biri değildir? Rakamları birbirinden farklı en büyük dört basamaklı doğal sayı aşağıdakileden hangisidir? 652 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye göre aşağıdakilerden hangisi Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün görevidir? III. Selim Döneminde Paristeki Osmanlı elçilerinin etkisiyle Osmanlı modası başlamış ve Fransız kadınlar Osmanlı kadınlarının kullandığı başlı- ğa benzer başlıklar kullanmışlardır.Bu olay Osmanlı Devletinin Fransız toplumuna hangi alanda etki ettiğine kanıt olarak gösterilebilir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde soru zamiri bulunmaktadır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde altı çizili sözcük gerçek anlamı dışında kullanılmıştır? Satürn ile ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? Bir kenarının uzunluğu 2a + 1 olan düzgün altıgenin çevresinin uzunluğunu veren cebirsel ifade aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi ısı aldığında farklı bir hâle geçer? Aşağıdakilerden hangisi psikolojik stresin nedenlerinden değildir? Aşağıdakilerden hangisi diğerlerinden farklıdır? Dünya Çocuk Hakları Günü ne zaman kutlanmaktadır? Aşağıdakilerin hangisinde farklı bir bakış açısı kullanılmıştır? Bir çiçekçi 264 tane çiçeği, 8'erli buket yaparsa kaç buket oluşur? Yıldırım Bayezıd, hangi Türk beyliğinin Bizansla ittifak yapması üzerine İstanbulu kuşatmıştır? Selma hanım 35 yaşında ve evlidir. Bankada çalışmaktadır. Oturduğu ilçede Anne - Çocuk Eğitim Vakfı'nın da başkanlığını yapmaktadır. Boş vakitlerinde resim yapmaktan hoşlanır. Selma Hanım ile ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir