S:1

İnsanların doğaya etkileri ile ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez?

İnsanların doğaya etkileri ile ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez? sorunun cevabı "Doğadaki ekstrem olaylar İnsanları etkilemez. " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
2x2=?
Powered by Commentics
9004 – 4978 = işleminin sonucu aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır? Ulusal yasta veya 10 kasımda aşağıdaki hangisinde bayrak yarıya indirilmez? Osmanlı Devletinin anayasası aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi oruç ibadetinin faydalarından biri değildir? Aşağıdakilerden saydam maddedir? Aşağıdaki cephelerden hangisi Osmanlının açtığı cephedir? Ders sürenin kaç dakika olması gerektiği ile ilgili bir araştırma yapılırken hangisine anket yapılmasına gerek yoktur? Gayb ile ilgili konuların bilgi kaynağı aşağıdakilerden hangisidir? Şeker ve şekerli yiyecekler, ekmek, makarna, unlu besinler, patates, tahıllar gibi besin maddelerinde en çok hangi besin içeriği bulunur? Aşağıda verilen özelliklerden hangisi mitoz bölünmenin amacıdır? Akrabaya, yoksula, yolcuya hakkını ver, gereksiz yere de saçıp savurma.(İsra suresi, 26. ayet)Bu ayet ile aşağıdaki mesajlardan hangisine ulaşılamaz? Yarısı 57 olan sayının 10 katının 52 fazlası kaçtır? C = {a, ı, o, u,1,5,8} D = {e, i, ö, ü,5,9,z,a} kümeleri veriliyor. Buna göre C ∩ D kümesi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Kurtuluş Savaşında düşmanı yurttan atmak amacındaki direniş hareketini kırmak için, milli çıkarlarımıza aykırı faaliyetler gösteren cemiyetlerden biridir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde abartılı söyleyişe başvurulmuştur? Aşağıdakilerden hangisi Kuran-ı Kerimin öğütleri arasında yer almaz? Atatürkün milliyetçilik ilkesi ırkçılık esasına dayanmaz. Ona göre ırkı, düşüncesive inancı ne olursa olsun kendini Türk bilen ve Türk hisseden her insan Türktür.Atatürkün milliyetçilik anlayışı anayasamızda Türk devletine vatandaşlık bağı ilebağlı olan herkes Türktür. şeklinde ifadesini bulmuştur.Verilen bilgiye göre, Atatürkün milliyetçilik anlayışı hakkında aşağıdakilerden hangisi söylenemez? SARI GÜLGözlerin elindeki güle merkuz idi parmakların aheste aheste yaprakları koparıp rüzgâra bahş ediyordu.Seni seyrettikçe kalbimde hüzünler hissediyordum.Şu anda hayalhanenin acı acı fikirlerle meşgul olduğundan emin idim. Yapraklar bitinceye kadar hiç tavrını, vaziyyetini değiştirmeyecek hazin hazin sükut ediyordun. Lakin sarı yaprak metanetini mahvetti; birdenbire bir tuğyân-ı sirişk hasıl oldu.Bu şiirle ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Aşağıdaki cümlelerin hangisi üzüntü bildirmektedir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir