S:1

Aşağıda verilen iletişim ögelerinden hangisi "gönderici"yi ifade eder?

Aşağıda verilen iletişim ögelerinden hangisi "gönderici"yi ifade eder? sorunun cevabı "Kaynak" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Dünyanın uydusu hangisidir?
Powered by Commentics
Tuğçenin kalemlerinin 1/8' i 36 tanedir. Tuğçenin kalemlerinin tamamı kaç tanedir? Çiçekli bitkilerde tozlaşma olayında polenlerin dişi üreme organına yerleştiği (tutunduğu) kısım aşağıdakilerden hangisidir? Sözlükte; emniyet ve selamet anlamının yanında esenlik veren, tehlikelerden kurtaran anlamına gelir.Yukarıda tanımı verilen kavram aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi İslam dininin temel iman esaslarından biri değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde öznel yargı yoktur? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yazım yanlışı vardır? Aşağıdaki cümleledeki altı çizili sözcüklerin hangisinde ünlü daralması yoktur? Belli mevsimlerde üretilen çay yaprağının depolarda saklanarak ihtiyaç duyulduğu zamanlarda üretim için fabrikalara gönderilmesinin pazarlamaaçısından sağladığı fayda aşağıdakilerden hangisidir? Kardeşlik Haftası ne zaman kutlanır? Aşağıdaki cümlelerin doğru olanların başına (D), yanlış olanların başına (Y) yazınız.(....) Bergamalılar yeni kitaplar yazılmasını sağlamak için hayvan derilerini işleyerek günümüzde parşömen olarak bildiğimiz kâğıt türünü kullanmaya başladılar.(....) MÖ 1000lerde Fenike medeniyetinde öğrenilmesi güç olan çivi yazısı ve hiyeroglifin yerine 22 sesten oluşan bir alfabe icat edildi. (....) Kağıt ilk defa Babil Uygarlığı tarafından icat edldi.(....) Avrupalılar Haçlı Seferleri sırasında Müslümanlardan öğrendikleri kâğıdı ülkelerine taşıdılar Aşağıdaki sahabelerden hangisi Hudeybiye Antlaşmasının şahitlerinden değildir? Milli bayramların belirlenmesinde aşağıdakilerden hangisi etkilidir? Yüce Allahın insanları kendisine iman etmeleri için gönderdiği seçilmiş elçileri kabul etmeye ne ad verilir? İki il arasındaki mesafeFutbol sahasının boyuTürkçe ders kitabının kalınlığıResim kağıdının genişliğiYukarıda yazılanları ifade etmek için sırasıyla aşağıda verilen hangi uzunluk ölçü birimlerini kullanmak doğru olur? Aşağıdakilerden hangisi arz kapsamında değerlendirilecek özelliklerden biridir? Meleklerle ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Ablasının yaşı, Asiyenin yaşının 2 katından 4 eksiktir. Ablası 14 yaşında olduğuna göre, Asiye kaç yaşındadır? Ağza ve burna su verdikten sonra bütün vücudu kuru yer kalmaksızın yıkamak suretiyle alınan abdest türü aşağıdakilerden hangisidir? 4 deste kalem kaç kalem eder? Sedef is 15 years old and she is in secondary school. She likes wearing trendy clothes. Her favourite music is electronic and she frequently goes to its concerts. After the school, she first does her homework. In the evenings, she watches TV. Sedef is never late for school because she always goes to bed on time.Sedef - - - - . Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir