Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
İpek yaşadığı mahallenin krokisini çizecektir. Bu durumda İpek aşağıdakilerden özellikle hangisine sahip olursa krokisini daha kolay çizebilir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
İpek yaşadığı mahallenin krokisini çizecektir. Bu durumda İpek aşağıdakilerden özellikle hangisine sahip olursa krokisini daha kolay çizebilir? sorunun cevabı "Yaşadığı mahallenin havadan çekilmiş fotoğrafı" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Köyümüz iki mahalleden oluşan büyükçe bir köydü. Ancak tarım topraklarımızı miras yoluyla paylaşınca bize düşen araziyle geçinemedik. Bu sebeple şehre göç etmek zorunda kaldık. Metinde bahsedilen göçün öncelikli nedeni aşağıdakilerden hangisidir? Bir yada birden fazla ayetten oluşan Kur'an-ı kerim bölümlerine ne denir?  Ay’ın yapısı ve özellikleri ile ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? “Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır.”Bu hadisi ilke edinen bir kişinin aşağıdaki davranışlardan hangisini yapması beklenmez? Aşağıdakilerden hangisinin geri dönüşümünün ormanların korunmasına katkısı vardır? Aşağıdaki hangisi GAP’ın uygulandığı illerimiz arasında yer almaz? 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununa göre aşağıdaki bilgilerin hangisi yanlıştır? İstiklal Marşımızın bestecisi kimdir?  222 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu’na göre zorlayıcı sebepler dışında çocuğun ailesi yanında kalmasını gerektiren, ailede ölüm, düğün, askere gitme gibi sebeplerle öğrencilere bir yıl içinde kaç günü geçmemek üzere okul idarelerince izin verilir? Valinin göreve gelme aşaması hangisinde doğru olarak verilmiştir?   Aşağıdaki altı çizili sözcüklerden hangisi önem belirten ifadelerden biri değildir?  Aşağıdaki kelimelerden hangisi eylem bildiren iki kelimenin birleşmesiyle oluşmuştur?