Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Ece arkadaşıyla karşılaştığında ona ingilizce merhaba ayrılırken ise hoşçakal demiştir. Ece sırasıyla hangi ifadeleri kullanmıştır?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Ece arkadaşıyla karşılaştığında ona ingilizce merhaba ayrılırken ise hoşçakal demiştir. Ece sırasıyla hangi ifadeleri kullanmıştır? sorunun cevabı " Hello-good bye " dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

I. ZinaII. GeçimsizlikIII.  Akıl hastalığıYukarıdakilerden hangileri Medeni Kanun’da yer alan boşanma sebeplerindendir? Kimi zaman ortam değişikliği yapmak ruhsal dinginliğe kapı aralar.Bu cümleye anlamca en yakın yargı aşağıdakilerden hangisinde verilmiştir? Aşağıdakilerden hangisi farklıdır?A. Anne babaya kötü davranmakB. Dürüst davranmak ve güzel söz söylemekC. Bir insanınyüzüne söylenemeyecek şeyleri arkasından söylemekD. Başkasına ait olan bir şeyi izinsiz almak Aşağıdaki cümlelerin hangisinde altı çizili sözcük mecaz anlamlıdır?  Sanatçı, toplumla yan yana değil, toplumun önünden gitmelidir.Aşağıdakilerden hangisi anlamca bu cümleye en yakındır? Aşağıdakilerden hangisi birinci enerji kaynakları arasında yer almaz? Takas usulüne son vererek parayı bulan uygarlık aşağıdakilerden hangisidir? Sam   :I’m hungry.Why don’t we make an omelette?Helen  :Good idea! But we need a little - - - - and a few - - - - for it.Sam   :Okay, I will go and buy some. Genellikle tarihi veya mitolojik konulu bir drama eşliğinde ortaya konulan, sözlerinin bütünü veya çoğu şarkılı olarak söylenen müzikli tiyatro sanatıdır.Tanımı yapılan sanat aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki olaylardan hangisi diğerlerinden sonra gerçekleşmiştir  Aşağıdakilerden hangisi münafığın alametlerinden biri değildir? Peygamberimiz 1. Akabe Biatı'ndan sonra Medinelilere İslam'ı anlatmak için kimi gönderdi?