4. Sınıf Türkçe 2. Dönem 1. Yazılı Soruları Çöz 2021-2022

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!

Türkçe 4. sınıf müfredatına uygun testler eklediğimiz 4.sınıf Türkçe 2.dönem 1.yazılı soruları çöz kategorimizde yer alan örnek sınavları çözerek yazılıda yüksek puan alabilirsiniz. İş günü takvimine göre genellikle mart ayı sonunda yapılan sınava bu bölümdeki sınavları çözerek hazırlanabilirsiniz. Dönem başlarında güncellenen 4.sınıf Türkçe 2.dönem 1.yazılı test çöz bölümümüzü yeni testler ekleyerek güncel tutuyoruz. Gerçek Anlam, Mecaz Anlam, Terim Anlamlı Sözcükler Eş Anlamlı ve Yakın Anlamlı Kelimeler, Zıt Anlamlı Kelimeler, Eş Sesli Sözcükler, Deyimler ve Atasözleri, Cümlede Anlam ve Sözcükte Anlam, neden sonuç, karşılaştırma cümleleri gibi dilbilgisi ile ilgili konulardan hazırlanan örnek testler yer almaktadır.
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir