Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı Duyurusu

Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı Duyurusu

Koç Özel İlk Okulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı DuyurusuSINAVIN ADI
2013-2014 Öğretim Yılı Vehbi Koç Vakfı(VKV) Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı
SINAV BAŞVURUSU
Öğrenciler; sınav başvurularını 06-15 Mayıs 2013 tarihleri arasında http://www.meb.gov.tr internet adresinden yapabilecektir.
SINAV ÜCRETİ
Sınav ücreti olarak 200 TL (iki yüz TL KDV dahil); Millî Eğitim Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Başkent/ANKARA Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat/Ankara Şubelerinden herhangi birine Kurumsal Tahsilât Programı aracılığıyla, öğrencinin T.C. kimlik numarasına göre yatırılacaktır.
SINAV YERİ
VKV KOÇ ÖZEL İLKOKULU VE ORTAOKULU Tepeören-Tuzla-İstanbul
SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ
16 Haziran 2013, Pazar günü,
Sınav Salonuna Giriş Saati 09:30
Sınav Başlangıç Saati: 10:00
SINAV UYGULAMASI
VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4üncü sınıfta öğrenim görecek öğrenciler için yapılacak sınav; 75 (yetmişbeş) dakikalık süre içerisinde 75 soruluk, 5inci sınıfta öğrenim görecek öğrenciler için yapılacak sınav ise 100 (yüz) dakikalık süre içerisinde 100 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı tek oturum olarak uygulanacaktır.
Öğrenciler sınava, sınav giriş belgesi ile birlikte, resimli nüfus cüzdanı veya resimli öğrenci belgesi ile gireceklerdir.
Sınava cep telefonu ile girilemez.

İLETİŞİM ve DUYURU
 Sınavla ilgili bilgilendirmeler ve iletişim için adaylar 0216.585 62 00 VKV Koç Özel İlkokul ve Ortaokulu Öğrenci İşleri ve 147 nolu Alo MEB telefonundan yararlanabilecektir.
 Sınavla ilgili duyuru ve ilanlar Millî Eğitim Bakanlığı ile VKV Koç Özel İlkokul ve Ortaokulu tarafından yapılacaktır.
 Sınav soru ve cevap anahtarları 18 Haziran 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr adresinden yayımlanacaktır.
 Öğrencilerin sınav sonuç bilgileri 11 Temmuz 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr ve http://www.kocschool.k12.tr adresinden ilan edilecektir.
 Öğrencilere ait asil ve yedek liste 12 Temmuz 2013 tarihinde VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu tarafından duyurulacaktır.

Döküman İçin TIKLAYINIZ.