AÖF sık sorulan sorular ve cevapları

AÖF sık sorulan sorular ve cevapları

SIKÇA SORULAN SORULAR

Arkadaşımın sınav sonucuna bakabilir miyim? Numarasını biliyorsanız sadece geçerli dönem sınav sonuçlarına bakabilirsiniz. Her AÖF öğrencisi için bir şifre vardır. Öğrenci kendi şifresini kullanarak siteye girebilir ve sadece kendine ait bilgilere ulaşabilir. Herhangi bir öğrenci bir başka öğrencinin bilgilerine ulaşamaz.
Arkadaşımın şifresi nedir? Şifreler sadece AÖF bürolarından gerçek şahıslara verilir. Herhangi bir ikinci şahıs, ilgili öğrencinin şifresini öğrenemez, şifre talebinde bulunamaz.
E-posta veya telefon ile adres değişikliği yaptırabilir miyim? Hayır. Adres, büro ve sınav merkezi değişikliğinizi AÖF bürolarından yaptırabilir ya da bu siteye girerek kendiniz yapabilirsiniz.
E-posta adresimi bana bildirir misiniz? Hayır. Her öğrenci (eğer hala almadıysa) kendine bir e-posta hesabı alabilir, bir başkası onun adına e-posta hesabı alamaz. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız
E-posta kutularıma kendi bilgisayarımdan nasıl ulaşabilirim? Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız.
E-posta ve BÜRO-WEB sitesi ile ilgili teknik problemlerimi kime bildirmeliyim? postmaster@aof.anadolu.edu.tr adresine bildirebilirsiniz. Bu adrese ileteceğiniz diğer konulardaki e-postalar cevaplandırılmayacaktır.
Fakültem, sınıfım, dersim vb. konulardaki istek, şikayet ve ihtiyaçlarımı kime bildirmeliyim? merkezburo@anadolu.edu.tr adresine bildirebilirsiniz.
Sınavlarda geçerli olabilmesi için adres değişikliğini en geç ne zaman yaptırmalıyım? Yeni öğrenci iseniz Yeni Kayıt Klavuzuna, eski öğrenci iseniz Kayıt Yenileme Klavuzuna bakınız.
Sınav sonuçları ne zaman yayınlanacak? Sınav sonuçları, cevap kağıtlarının okunmasının ardından idari işlemleri biter bitmez yayınlanır.
Sınav sonuçları nerede yayınlanacak? Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz BÜRO-WEB sitesinde.
Şifremi unuttum/kaybettim/hatırlamıyorum. Bana gönderir misiniz? Hayır. Şifrenizi herhangi bir AÖF bürosundan şahsen başvurarak almak zorundasınız. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız.