2019 İSG 2. dönem sınavı 14 Aralık cumartesi günü yapılacak.

2019 İSG 2. dönem sınavı 14 Aralık cumartesi günü yapılacak.

2019-İSG 2. Dönem SınavıİçinSınav Günü Açık Tutulacak İl/İlçe Nüfus Müdürlükleri

14 Aralık 2019tarihinde uygulanacak 2019 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına(2019-İSG 2. Dönem)girecek adaylardan, T.C. Kimlik Kartını kaybeden, nüfus cüzdanı olmayan veya nüfus cüzdanında T.C. Kimlik Numarası, fotoğraf, soğuk damga bulunmadığı için sınava kabul edilmeyecek durumda olanlar için sınav yapılacak merkezlerdeki ekte sunulan İl/İlçe Nüfus Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünce14 Aralık 2019Cumartesigünü 07.00 ile 10.00 saatleri arasındaaçık tutulacak ve söz konusuMüdürlüklere başvuran adaylara, müdürlük personeli tarafından fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodluGeçici Kimlik Belgesidüzenlenecektir.

Bu amaçla sınav günü Nüfus Müdürlüğüne başvuran adaylar, Nüfus Müdürlüğü personeli ile birlikte ÖSYMninhttps://ais.osym.gov.trinternet adresinde yer alan2019-İSG 2. Dönembaşvuru bilgilerine T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir. Nüfus Müdürlüğü personelince adayın bilgilerinin kontrolü yapılarak adaya fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodluGeçici Kimlik Belgesidüzenlenecektir. Adaylar, Nüfus Müdürlüklerince düzenlenen fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodlu Geçici Kimlik Belgeleri ile sınava girebileceklerdir.Geçici Kimlik Belgesidışında verilen belge, form vb. sınava giriş için kabul edilmeyecektir. Bu amaçla, Nüfus Müdürlüğüne başvuran adayın,2019-İSG 2. DönemSınava Giriş Belgesi ve güncel bir fotoğrafının yanında olması gerekmektedir.

Adaylar, sınav günü açık tutulacak İl/İlçe Nüfus Müdürlüklerinin adresine ve açık oldukları saatlereaşağıdaki bağlantıdanerişebileceklerdir.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI
14 ARALIK 2019 CUMARTESİ GÜNÜ 07.00-10.00 SAATLERİ ARASINDA AÇIK OLACAK İL/İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ