2019 İSG 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı.

2019 İSG 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı.

2019-İSG 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı

14 Aralık 2019tarihinde uygulanan 2019 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2. Dönem Sınavına(2019-İSG-2. Dönem)aitdeğerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınav sonuçlarına07 Ocak 2020tarihinde saat10.30danitibaren ÖSYMninhttps://sonuc.osym.gov.tradresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

2019-İSG 2. Dönem Sınav Sonuçları

2019-İSG 2. Dönem Sınavı Cevap Kâğıtları ve Aday Cevapları Erişime Açıldı

14 Aralık 2019tarihinde uygulananİş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı(2019-İSG 2. Dönem)adaylarının cevap kâğıtlarının görüntüleri ve cevap kâğıtlarına yapmış oldukları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ve soruların doğru cevapları, sınava giren adayların sorulara verdikleri yanıtlarını ve değerlendirme sonuçlarını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYMninhttps://ais.osym.gov.tradresinden07 Ocak 2020tarihinde saat10.30'danitibaren10 gün süreyleerişime açılmıştır.

Adaylar, ÖSYMninhttps://ais.osym.gov.tradresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra ilgili sınavı ve Cevap Kâğıdı Görüntüleme ekranını seçerek sınavda kullandıkları cevap kâğıdı görüntüsünü, cevap kâğıdına yaptıkları işaretlemeleri, bu işaretlemelerin optik okuyucularla okunması sonucu elde edilen aday cevaplarını ve soruların doğru cevaplarını görebileceklerdir.Ayrıca adaylar, aday cevaplarının ve cevap anahtarının yayınlandığı form üzerindeki soru numaralarını tıkladıklarında, her soru için açılan yeni pencerede soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabı ile ilgili soruya kendilerinin vermiş olduğu cevabı görebileceklerdir. Sorular, adayın sınavda kullandığı kitapçığın soru ve seçenek diziliminde görüntülenmektedir. İlgili sayfada, adayların testlerdeki toplam doğru, yanlış ve boş cevap sayıları ile birlikte ham puanları da gösterilmektedir.

07-01-2020