2018 KPSS lisans soru ve cevap anahtarı

2018 KPSS lisans soru ve cevap anahtarı
24-07-2018
2018 KPSS lisans soru ve cevap anahtarı

2018- KPSS LisansGenel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim BilimleriTemel Soru Kitapçıklarının ve Cevap Anahtarlarının Yayımlanması

22 Temmuz 2018tarihinde uygulanan2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri Temel SoruKitapçıklarına,sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden24 Temmuz 2018tarihinde saat16.15’denitibaren erişime açılacaktır. Sınava başvuran adaylar, 10 günsüreyle ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.trİnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim BilimleriTemel SoruKitapçıkları ile Cevap Anahtarları (%10)aşağıdaki bağlantıdan erişime açılmıştır.

Merkezimiz tarafından yapılan sınavlarda okuyucu yardımı alan görme engelli adaylara; şekil, grafik, tablo, resim gibi görsel verilerin yer aldığı sorular ile karmaşık ifade içeren sorular sorulmamaktadır.

2018-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimlerisınavında, yardımcılı görme engelli adaylara sorulmayan sorular(% 10)testlere göre aşağıda verilmiştir.

Genel Yetenek: 42. ve 59. Sorular
Genel Kültür: Bulunmamaktadır.
Eğitim Bilimleri: Bulunmamaktadır.

İlk yorumu siz yapın !
resim

GÜNCEL SORULAR VE CEVAPLAR

Sürekli güncellenen içeriği ile kendini daima yeni tutabilen sınav siteniz sorubak.com
resim

EN GÜNCEL EĞİTİM HABERLERİ

Eğitim alanında ki en güncel haberlere anında erişim sağlayabilirsiniz.
resim

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Web sitemizde yer alan içeriklere kolay ulaşabilmeniz için arayüzü özenle tasarladık.
resim

GÜNCEL SORULAR VE CEVAPLAR

Sorubak.com olarak tüm sınavlar hakkında detaylı bilgileri web sitemize özenle ekliyoruz.