2013 PMYO Sınav Ücretlerinin Ödenme Tarihi

2013 PMYO Sınav Ücretlerinin Ödenme Tarihi

DUYURU
(16 Mayıs 2013)

2013 Polis Akademisi Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı
(2013-PMYO):Sınav Ücretinin Ödenmesi

2013 Polis Akademisi Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı (2013-PMYO),30 Haziran 2013tarihinde Merkezimiz tarafından uygulanacaktır. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan mülakat sınavını başararak yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar sınav ücretini20 Mayıs-4 Haziran 2013tarihlerinde yatıracaklardır.

Adaylar sınav ücretini, Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, T. Vakıflar Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri veİnternetbankacılığı aracılığıyla ve PTT İş Yerlerinden yatırabileceklerdir. Sınav ücreti, ÖSYMninİnternetsayfasında yer alan ÖDEMELER alanından kredi kartı/banka kartı ile de yatırılabilecektir. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan mülakat sınavını başararak sınav ücretini yatıran adaylar için ÖSYM tarafından, adayların hangi bina ve salonda sınava gireceklerini, sınav tarihini ve saatini gösteren Sınava Giriş Belgesi düzenlenecektir.

SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR bilgi metni, başvuru tarihleri arasında ÖSYMninhttp://www.osym.gov.trİnternetadresinden yayımlanacaktır. Sınava girecek adayların bu bilgileri dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

16-05-2013