2013 Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı Sınav Sonuçları Açıklandı.

2013 Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı Sınav Sonuçları Açıklandı.

2012-2013 Açık Öğretim Lisesi 2.dönem Kayıt tarihi

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı 2012-2013 I. Dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını Öğrenci No ve Şifre ile sisteme girerek Dönem Dersleri den 2012_1i seçerek görebilirsiniz.


Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı öğrencileri 27-28 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan 2012-2013 eğitim-öğretim yılı 2.dönem sınavı için derslerini 25 Şubat 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar seçebileceklerdir. Seçtikleri derslerin kitapları adreslerine gelene kadar derslerine buradan çalışabilirler. Yeni kayıt öğrencilerimizden öğrenci şifreleri ellerine ulaşmamış olanlar aciklise@meb.gov.tr adresine e-posta göndererek şifrelerini yazmış oldukları e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirler. Ders seçme süresi bittikten sonra Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce gerekli kontroller yapılarak yanlış ders seçimleri (ortak ders varken seçmeli dersin seçilmesi gibi) düzeltilecek olup, hiç ders seçmeyen öğrencilerimizin dersleri de atanacaktır.

Ders seçme işlemini, Öğrenci No ve Şifrenizle sisteme girerek, Ders Seçme ve Kayıt Yenileme menüsü altındaki Ders Seçme İşlemi seçeneği ile yapabilirsiniz.


Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.(Yalnızca Batı Avrupa Programı Öğrencileri)