12 Mart İstiklal Marşının Kabulü kutlama programı,şiirleri

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü kutlama programı,şiirleri

Türk milletin bir arada, birlik ve beraberlik içinde olmasının en büyük ispatıdır İstiklal Marşı.

İstiklal Marşı 12 Mart 1921 tarihinde üstat Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılmıştır. Kurtuluş savaşının ilk yıllarında milli birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenlenen milli marş yarışmasına 724 kişi katılmıştır.

İlk başlarda Burdur Milletvekili Mehmet Akif Ersoy yarışmada para ödülü olduğu için yarışmaya katılmamıştır. Daha istiklal-marsisonra arkadaşının baskısı ile yarışmaya katılmıştır. Marşın kabul edildiği gün bazı milletvekilleri bu marşı kabul etmese de istiklal marşı alkışlarla kabul edilmiştir.

Bizlerde sizlere sorubak.com istiklal marşımızın unutulmaması için her sene 12 mart günü tüm yurtta coşku ile kutlanan istiklal marşının kabulü törenlerinde kullanabileceğiniz istiklal marşının kabulü kutlama programı,istiklal marşının kabulü şiirleri,istiklal marşının kabulü görselleri,istiklal marşının kabulü sunuları,istiklal marşının kabulü tarihçesi,istiklal marşının kabulü hakkında bilgiler sunmak istedik.

Aşağıdaki bağlantılardan istiklal marşının kabulü ile ilgili bütün dokümanlara ulaşabilir ve okulunuzda istiklal marşının kabulü törenini coşku ile kutlayabilirsiniz :

İstiklal Marşını Kabulü Şiirleri

2012-2013 istiklal marşının kabulü kutlama programı

istiklal marşının kabulü oratoryosu 2012-2013

İstiklal marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoyun hayatı sunusu

en güzel istiklal marşının kabulü haftası şiirleri 2012-2013

12 Mart İstiklal Marşı konuşma metni

istiklal marşının kabulü örnek kutlama programı 2012-2013

İstiklal Marşı ın yazılış hikayesi sunusu

istiklal marşının tarihi ile ilgili her şey