Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi/Yerel
Adres
MEB logo Giresun / Merkez
Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjan Sayısı 30
Taban Puanı ---
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 127.9658 -
2016 Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
142.7490 91.7400

Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Giresun Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun, Merkez Giresun Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+