Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Ordu / Altınordu
ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Ordu ili Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2020 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'ne nakil almayı planlıyorsanız ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2019 ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı - -
2018 ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı - -
2017 ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
245.9320 -

ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin fiziki imkanlarını, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 3 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Ordu Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
ULUBEY MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ Sınavsız Yerleştirme - -
ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Sınavsız Yerleştirme - -
Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
ARİF NİHAT ASYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Sınavsız Yerleştirme - -

Önemli: ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2020 , ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yorumları, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ üniversite başarısı, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ formaları, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, ZUVER KAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları

google+ google+ google+