Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Çankırı / Ilgaz
Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çankırı ili Ilgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 357.8669 -
2016 Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
323.4052 41.7100

Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Çankırı Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çankırı, Ilgaz Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+