Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Siirt / Merkez
ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Siirt ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'ne nakil almayı planlıyorsanız ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı - -
2017 ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı 273.0331 -
2016 ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
203.0633 82.4100

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin fiziki imkanlarını, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Siirt ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2019 , ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yorumları, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ üniversite başarısı, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ formaları, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Siirt, Merkez ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

google+ google+ google+