Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Batman / Merkez
Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Batman ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 204.0033 -
2016 Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
172.4703 91.2100

Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Batman Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Batman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Sason Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Beşiri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -

Önemli: Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları

google+ google+ google+