Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Şanlıurfa / Birecik
AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) Şanlıurfa ili Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)'ne nakil almayı planlıyorsanız AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) Taban Puanı - -
2017 AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) Taban Puanı 241.3180 -
2016 AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) Taban Puanı
158.0873 94.1500

AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)'nin fiziki imkanlarını, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)'nin başarılarını, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Şanlıurfa AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) taban puanı 2019 , AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) yüzdelik dilimi, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) yorumları, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) pansiyonu var mı? yatılı mı?, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) nerede?, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) üniversite başarısı, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) formaları, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) adresi, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) başarıları, AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL) Şanlıurfa, Birecik AYRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (AİHL)

google+ google+ google+