Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi

Kütahya / Tavşanlı

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi
 • Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
İli Kütahya
İlçesi Tavşanlı
Taban Puanı 351.2760
Yüzdelik Dilimi 13.91
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi bir Proje Okuludur.

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi Kütahya ili Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
0
2020
0
2019
0
2018
0
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 351.2760 13.91
2020 92.8228 -
2019 - -
2018 - -
2017 465.3517 -
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
1995-1996 Öğretim yılında Tavşanlı Ticaret Meslek Lisesi bünyesinde, 1 müdür, 2 öğretmen ve 72 öğrenciyle eğitim-öğretime başlayan Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi, 1998 yılına kadar aynı okul bünyesinde faaliyetini sürdürmüştür. 1998-1999 Öğretim yılında İstiklal İlköğretim Okulu ek binasında hizmet veren okulumuz 1999-2000 Öğretim yılından itibaren Tavşanlı Atatürk Lisesinin yeni binasına taşınması suretiyle boşalan eski binasında eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürdü.

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi Nisan 2003 tarihinden itibaren (İMKB) İstanbul Menkul Kıymetler Borsası tarafından yaptırılan kendi binasına taşınmış ve halen burada eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyon Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen nesillerin yetiştiği; bütün öğrencilerin akla ve bilime dayalı eğitim ortamında hayata ve bir üst öğrenime hazırlandığı; dünü, bugüne; bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu; yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerin elbirliğiyle çevrede, bölgede ve ülkede "model okul' olmaktır.

Misyon Büyük Türkiye idealine ulaşmayı hedefleyen, Türkiye Cumhuriyeti ne karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde olan nesiller yetiştirmektir

BaşarılarSPORTİF BAŞARILAR 2010-2011 Futbol Erkek İlçe 1. si İl 2. si Voleybol İlçe 1. si Satranç İlçe 1. si Halk Oyunları İl 3. Sü Voleybol Kız İlçe Grup 1. Si Yüzme 4 dalda il 1. si 2011-2012 Voleybol Kız ilçe 1. Si Voleybol Erkek ilçe 2. Si

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: DAĞÇEŞME MAH. ŞADIRVAN SOK. NO2 TAVŞANLI / KÜTAHYA

Tel: 02746141573 - 2746143132

Fax: 02746149312

web: http://tavsanliaol.meb.k12.tr

Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[öğrenci babasıyım]

Moymul ortaokulundan mezun olan bir öğrencinin babasıyım oğlum 4. sınıftan beri kesintisiz şekilde takdirname belgesi aldı oğlumun iyi bir okulda okuması için imkb anadolu lisesine nakil dilekçesi verdik 2 kez nakil dilekçesi vermemize rağmen nakil işlemi malesef olmadı okulunuzda kontenjan boşluğu vb durumlar varsa bende bir veli olarak oğlumun buraya naklini istiyorum veli babası Ahmet oruç öğleyin yemek molasında cep telefonuma ulaşabilirsiniz 05433901776

2016-09-18 10:33
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 13

Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 20

Gediz Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 7

Kütahya Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28

Simav Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 8

Ali Güral Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi kaç puan 2022 351.2760
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://tavsanliaol.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız