Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Sivas / Divriği
Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi Sivas ili Divriği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi Taban Puanı 270.3079 -
2016 Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi Taban Puanı
283.9575 54.9100

Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Sivas Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi yorumları, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi nerede?, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi formaları, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi adresi, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi başarıları, Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi Sivas, Divriği Divriği Naci Demirdağ Anadolu Lisesi

google+ google+ google+