Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
MEB logo İstanbul / Esenyurt
Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) İstanbul/Esenyurt
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) İstanbul ili Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alan bir okuldur. Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin gelecek yıl yerel yerleştirme ile öğrenci almaya devam edip etmeyeceği MEB tarafından sınav öncesi yayımlanacak olan LGS başvuru kılavuzunda belli olacak

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'ne nakil almayı planlıyorsanız Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Taban Puanı - -
2017 Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Taban Puanı 323.1056 -
2016 Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Taban Puanı
275.4242 57.8700

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin iyi yönlerini, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin başarılarını, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 1 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İstanbul Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) taban puanı 2019 , Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) yüzdelik dilimi, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) yorumları, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) pansiyonu var mı? yatılı mı?, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) nerede?, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) üniversite başarısı, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) formaları, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) adresi, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) başarıları, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) İstanbul, Esenyurt Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)

google+ google+ google+

)