Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
3223241313
3223244545
Adres Akıncılar mh. 3992 Sk. No10 Yüreğir ADANA
MEB logo Adana / Yüreğir
Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi

http://sunarnuri.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi Adana ili Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi Taban Puanı 358.9023 -
2016 Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi Taban Puanı
317.4495 43.6200

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 1985 yılında Nuri Çomu Beyfendileri tarafından 17 derlik olarak yapılmış olup ilk etapta ortaokul ve lise olarak eğitim öğretimine başlamıştır. 2012-2013 Eğitim öğretim yılında Anadolu lisesine dönüşerek halen Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

  • Öğretmen :31
  • Öğrenci :623
  • Derslik :19
  • Saatler 07:00-17:00
  • Ulaşım Şehir içi dolmuşları, Metro ve Otobüs
Vizyon Türk Milli Eğitim Amaçları ışığında; dünü,bugünü ve geleceği bütünleştirerek birey olmanın idealini ve değişimini yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürkçü düşünce sisteminin; * Çağdaş insan * Profesyonel meslek adamı ve uzmanı * Toplum lideri olarak öngördüğü insan profiline ulaşmak ve tutarlı, akılcı, özgür,öz benliğinden ve kültüründen kopmamış,çağdaş ve evrensel kültürle bütünleşmiş bir tipi ortaya çıkarmaktır.

Misyon Yüreğir Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesini tercih eden çalışkan ve yetenekli öğrencilerin; özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, tüm potansiyellerini kullanmalarına fırsat tanımak ve öğrencileri yüksek öğretim kurumlarına yönlendirip başarılı olmalarını sağlamaktır.

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 3223241313
Okulun Faxı: 3223244545
Okulun Adresi: Akıncılar mh. 3992 Sk. No10 Yüreğir ADANA

Bu okula 7 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Adana Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi yorumları, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi nerede?, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi formaları, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi adresi, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi başarıları, Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi Adana, Yüreğir Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+