Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
04142472285
04142475260
Adres Eyüp Nebi Mahallesi Komiser Şakir Caddesi TMO Arkası Şanlıurfa/Merkez
MEB logo Şanlıurfa / Eyyübiye
Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi

http://tesisal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi Şanlıurfa ili Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi Taban Puanı 434.8828 -
2016 Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi Taban Puanı
403.8691 19.4600

VİZYON :

 • o Akademik başarıda lider,
 • o Bireysel ve toplumsal sorumluluk bilinci gelişmiş, "Evrensel Bireyler" yetiştiren,
 • o Bölgesinde farklılık yaratan, bir okul olmaktır...
MİSYON : Misyonumuz Atatürk´ün ilke ve inkılâpları doğrultusunda, bireysel kimliği ile sahip olduğu kültürel mirası birleştiren, ilkelerine bağlı, kendine güvenen, başaran, dil öğrenimine önem veren, kültürel ve ahlaki değerlerimizi benimseyen, evrensel görüşe sahip olan, nasıl öğreneceğini bilen, yaşayarak, yaşadıkça öğrenen, toplumun gelişimine katkıda bulunan 21. yüzyılın aydın liderlerini yetiştirmektir.
 • Öğretmen : 38
 • Öğrenci : 747
 • Derslik : 23
 • Fen Labaratuarı: 2
 • Konferans Salonu : 1
 • Yemekhane : 1
 • Bağlantı : ADSL (1 Mbit)
 • Ulaşım : Özel Halk Otobüslerinden Eyyübiye 2 Numara ile Belediye Otobüslerinden 62 No´lu araç okulun önünden geçmektedir. Ulaşım sıkıntısı yoktur.

Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 04142472285
Okulun Faxı: 04142475260
Okulun Adresi: Eyüp Nebi Mahallesi Komiser Şakir Caddesi TMO Arkası Şanlıurfa/Merkez

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şanlıurfa Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi yorumları, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi nerede?, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi formaları, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi adresi, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi başarıları, Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi Şanlıurfa, Eyyübiye Elazığ TES-İŞ Anadolu Lisesi

google+ google+ google+