Erdoğan Akdağ Fen Lisesi

Yozgat / Merkez

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
 • Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
  Ekle
 • 39
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 384.0883
Yüzdelik Dilimi 7.95
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi Yozgat ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2021 384.0883 7.95
2020 405.3313 6.96
2019 428.8277 7.53
2018 355.0578 8.03
2017 474.5497 7.74
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2022
0
2021
120
2020
150
2019
120
2018
120
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi 6 Ekim 1958 tarihinde Kız Öğretmen Okulu olarak geçici binasında hizmete açılmıştır. 

Okulumuz 24 derslik , 3 Laboratuar , 1 Bilgisayar Laboratuarı , 6 idari oda , 1 Kütüphane , 1 Çok amaçlı salon ve diğer hizmet birimlerinden oluşmaktadır.

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Erdoğan Akdağ Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
 • Yozgat
  İl
 • Merkez
  İlçe
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
 • Yozgat
  İl
 • Merkez
  İlçe
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
 • Yozgat
  İl
 • Merkez
  İlçe
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi
 • Yozgat
  İl
 • Merkez
  İlçe

Adres: BAHÇEŞEHİR M. MERKEZ YOZGAT

Tel: ( 0 354) 214 02 66

Fax: 03542140269

web: http://eakdagfenlisesi.meb.k12.tr

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi ile ilgili 39 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[EAFLli]

Okul puanina gore gayet iyi spor sahaları vs. genis ancak kantin kazık ama rahmi abi(kantinci) cok iyi biri.kantinde bilardo masa tenisi vs. var yani tenefüslerde falan sıkılmazsınız.öğretmen kadrosu ideal.okulun sadece kız yurdu var erkekler yşfl´nin yurdunda kalıyor.dönemcilik yok bu yönden iyi.arkadaş ortamı güzel ama arkadaşlarınızı iyi seçin.okul çok soğuk merkezle arası 3-4 derece fark ediyor ama yurt sıcak oluyor.yaniii güzel işte geliyosanız gelin.

2021-09-18 22:22
 
0
 
0
[ahnwjskwis]

yuzdeligim 7.6 10.sinifim nakil istiyicem pazartesu gelir mi

2021-09-04 09:22
 
0
 
0
[A,E,T]

Okulda bir istikrar yok, gelen hocalar pek uzun süre durmuyor, 4 senede, 3 Kimya, 4 Matematik, 2 Fizik, 3 Felsefe, 2 Edebiyat hocası değişti.

Her senede başarı anlamında gitgide gerilemekte olan bir okul, eskiden her sene 10 Tıp filan çıkarken, şu 2 senedir 4-5 Tıp anca çıkıyor; hocaların bazıları gerçekten ilgili ama çoğu pek ilgili değil bir fen lisesi için, çoğunun umurunda değil okulun başarısı, "nasılsa ben birkaç seneye tayinimi ister giderim, benlik bir şey yok, herkes kendi başının çaresine baksın" modundalar.

Konum olarak zaten çok saçma bir yerde, hademe sayısı yeterli değil, konumundan dolayı çok fazla hademe bu okula gelmek istemiyor sanırsam, o yüzden de sınıflar pis oluyor genellikle, haftada bir kez temizliyorlarsa temizliyorlardır, o kadar.

Kışın buz gibi soğuk oluyor, merkezle arasında 2-3 derece sıcaklık oynuyor, binası desen neredeyse 30 yıllık çürümüş bir bina, deneme salonu yerin altında neredeyse, deneme çözmek için mahzen gibi bir yere iniyoruz. Binayla ilgili tek iyi şey, 2020 yılında Z kütüphane açıldı laboratuvar katında, bizim döneme kullanmak nasip olmadı, içimde kalan tek şey o. Ha laboratuvardan bahsetmişken, "nasıl olsa fen lisesi, laboratuvarı aktif olarak kullanırız" diye bir hayaliniz varsa, hiç boşuna kurmayın öyle hayaller, o laboratuvarlara 4 senede 2 kez mi ne inmiştik biz.

Yemekhaneye gelecek olursak, yemekhanesinde çıkan yemekler hiç iyi değil, 14-18 yaş aralığındaki bir insanın damak zevkine uymayan yemekler çıkıyor çoğunlukla; kantini desen kazık fiyat ayrıca dışarıdan yemek sipariş etmekte yasak.

Yani demem o ki tercih etmeden 3 kere düşünün.

2021-08-14 19:08
 
0
 
0
[Furkan/Sarı 22\\\´]

Okulunuzu Yşfl ile karşılaştırmanız hatadır. Öğretmenlerimiz anlayışlı, bizleri önemseyen, derdimizi diyen ve arkadaş gibi dertleşebildiğim kişiler. Yurtta kalıp birgün bile anne baba hasreti çekmeme nedenim olan kişileri karşılaştırmaya tabii tutmanızı şiddetle kınıyorum. Güya fen lisesi öğrencisi olacaksınız, hani nerede bilimsel veriniz? Neye göre karşılaştırma yapıyorsunuz? Altını doldurunuz. Başarılarımızda, kadromuzda, öğrencilerimizde ortadadır. Okulumuzun instagram hesabını da takip ederek farkı görebilirsiniz. Saygımdan ödün vermeyerek konuştum, lafı anlarsınız inşallah. Okulunuz erkek öğrencileri bizim pansiyonumuzda kalmak durumunda olup müdürünüz olanak verdi diye teşekkür etmek yerine bunları söylüyor olmanız, üzücü.

2020-07-23 21:10
 
0
 
0
Reklam
[Yozgatlı Başarılı öğrenci]

26/07/2019 tarihinde okuldan birisi rumuzu ile yorum yapan arkadaş her yıl en az 10 kişi tıp fakültesine gider 2019 yılı için 20-25 tıp fakültesi bekleniyor demiş fakat gerek okul web sitesinde gerekse yukarıdaki 2019 yılina ait. Verilere bakıldığında 4 tane tıp fakültesi olduğu görülüyor oysa eleştirdiği YSFL nin okul web sitesinde her yıl standart olarak 20-25 tane tıp fakültesi ni
Kazanan öğrenci olduğu görülüyor EAFL icin okuldan birisi rumuzu ile yorum
yapan arkadaşın yorumlarinin. Bence ger çek verilerle alakası yok bu kişi ni n yorumlarını dikkate almayın derim
2020-07-22 19:07
 
0
 
0
[....]

furkan kardeşim servisle gidip geliyor yşfl yurdunda kalanlar. bir çok turnuva mevcuttur okulumuzda. eğitim kalitesi olarak gayet iyi bir okul. derslerine düzenli bir şekilde çalışırsan arzuladığın üniversiteye rahatlıkla gidebilirsin 😌

2020-07-22 09:19
 
0
 
0
[Furkan]

Ben okulu yazmayı düşünüyorum. Ama erkek pansiyon yok . Şehitlerin yurdu çok mu uzak yani şehitlerin yurdunda kalanlar servisle mı gidiyor yoksa yürüyerek mi. Bir de öğretmen kadrosu ve ortam iyi mı? Yurtta sıkı kontrol yapıyorlar mı? Sporsal anlamda turnuvalar oluyor mu? Cevaplarsanız sevinirim. Bir de pişman olmam değil mi ?

2020-07-22 07:07
 
0
 
0
[YSFL]

Okuldan birisi rumuzu ile yorum yapan arkadaş hangi verilere dayanarak YSFL ogretmenlerini eleştiriyor doğrusu çok merak ettim.Ysfl okul web sitesinde her yıl kaç öğrencinin hangi üniversitesinin hangi fakültesini kazandırdığı isim isim mevcuttur. Burada size EAFL ile ilgili bilgi soruyorlar YSFL ile karşılaştırmani istemiyorlar.Lutfen Yazdığınız yorumlara biraz daha dikkat edin. Bir okulu öne çıkarayım derken haksız ve hiç bir veriyi kullanmadan başka bir okulu ve öğretmenlerini suclamanizi şiddetle kınıyorum.

2020-07-21 21:27
 
0
 
0
[okuldan birisi]

okulda birçok turnuva mümkündür okul yukarıdaki fotoğrafla tamamiyle ilişkisi yoktur. okulun binası gösterilen fotoğrafa göre biraz daha canlıdır ve fotoda halı saha, tenis kortu gözükmemiş. ve inan okulda coşkun adlı bir kişi var o kişiden iyi futbol oynayan birisini görmemişsindir ;)

2020-07-20 22:17
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 12

Yozgat Şehitler Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 39

Erdoğan Akdağ Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 15

Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 22

Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Yozgat Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 6

Yozgat Şehit Fuat Bahadır Buharalıoğlu Anadolu Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Erdoğan Akdağ Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Sorular Cevaplar
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi kaç puan 2022 384.0883
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi Yatılı mı? Sadece Kız Pansiyonu Var
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Erdoğan Akdağ Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Erdoğan Akdağ Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://eakdagfenlisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Erdoğan Akdağ Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Erdoğan Akdağ Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Erdoğan Akdağ Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Erdoğan Akdağ Fen Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız