Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
Adres
MEB logo Şırnak / Merkez
Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu 24285
Kontenjan Sayısı 60
Taban Puanı 250.6903
Yüzdelik Dilimi 38.97
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız/Erkek
Eğitim Süresi 5 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi Şırnak ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 250.6903 38.9700
2017 Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı 361.9388 46.2000
2016 Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi Taban Puanı
302.7049 48.4700

Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarılarını, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 4 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Şırnak Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi taban puanı 2019 , Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi yüzdelik dilimi, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi yorumları, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi nerede?, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi üniversite başarısı, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi formaları, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi adresi, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi başarıları, Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi Şırnak, Merkez Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi

google+ google+ google+