Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Balıkesir / Gönen
Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Balıkesir ili Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Taban Puanı 421.0416 -
2016 Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Taban Puanı
394.6917 21.7600

Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Balıkesir Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi yorumları, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi nerede?, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi formaları, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi adresi, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi başarıları, Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Balıkesir, Gönen Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi

google+ google+ google+