Ahmet Kabaklı Fen Lisesi

Elazığ / Merkez

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ekle
Ekle
18
Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 433.2406
Yüzdelik Dilimi 4.83
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi Elazığ ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. (*) Ahmet Kabaklı Fen Lisesi taban puanı 433.2406 yüzdelik dilimi 4.83.

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 433.2406 4.83
2021 409.2485 4.46
2020 419.8333 4.82
2019 - -
2018 - -
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
120
2021
120
2020
144
2019
0
Okulumuz 1995-1996 öğretim yılında ilimiz Karşıyaka Lisesi binası bünyesinde hizmete açılmış olup 2 yıl burada eğitim öğretimini sürdürmüştür. Daha sonra Elazığ Valiliği onayı ile ilimiz Yusuf Yakupoğlu ilköğretim okulu binasında bağımsız olarak eğitim öğretim hizmetlerine devam etmiştir..

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi Fatih projesi kapsamında akıllı tahtalarla donatılmış modern sınıfları, zengin materyallerle desteklene fizik-kimya-biyoloji laboratuvarları, Matematik sınıfı, proje odası, müzik odası, okuma odası, şark köşesi, ayrıca kitap zengin kütüphanesi, 120 kişilik konferans salonu, Test merkezi ve kafeteryası ile öğrencilerimize en kaliteli eğitimi vermekteyiz

Okul Tanıtım Videosunu İzleyin
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi'nin üniversite başarı durumunlarını yıllara göre güncellemeya devam ediyoruz. Ahmet Kabaklı Fen Lisesi'nin YKS başarı tablosu ile TYT başarı durumu hakkındaki bilgilere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.
Yıllara Göre Ahmet Kabaklı Fen Lisesi YKS Başarı Tablosu

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ahmet Kabaklı Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi
 • Elazığ
  İl
 • Merkez
  İlçe

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sokak no10

Tel: 0424 247 77 99

Fax: 0 424 247 75 46

web: https://ahmetkabaklial.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi ile ilgili 18 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Wozlxlsxmxmx]

Arkadaşlar puan olarak demişsinizde yks bi okulu puana göre yadrgamayn yks başvurusuna bakn bi bnce yks başarsnda kkfl , cmfl , eal özellikle elazığ anadolu lisesi yks konusunda çok basarılı bir anadolu lisesi 20+ tıp fakültesi çıkartıyor mezunlarla birlikte bu sayı 30+ bnce gidecekseniz merkez anadoluya gidin ora çok başarılı bir lise

2022-11-01 13:25
 
0
 
0
[Malatyalı]

Ben Malatya’da oturuyorum çok araştırdım ve çocuğumu bu okula yazdım ve çok iyi bir okul hem idaresi hem öğretmen kadrosu vede pansiyonu çok iyi

2022-06-06 12:15
 
0
 
0
[elvin:)]

yorumlarda okula baya atar yapmışsınız da okul puanına göre mükemmel, kesinlikle öneriyorum

2022-05-22 02:41
 
0
 
0
[Bir 9.sınıf öğrencisi ]

Öncelikle bundan önce yapılan saçma yorumlara bakmayınız. Okulumuz çok kaliteli bir okul. Sadece ders olarak değil aynı zamanda birçok spor dalında da başarısı var. Okulumuz öğretmenleri de çok kaliteli. Bu yorumu okuyan bir veli veya bir öğrenciyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben 2021 lgs öğrencisiydim başta cemil meriçi 0.6 puanla kaçırmama çok üzülmüştüm ama okula gidince aslında çok kaliteli bir okul olduğunu farkettim. Şuan hiç pişman değilim.

2022-01-03 21:58
 
0
 
0
Reklam
[Bir 9. Sınıf]

Arkadaşlar size samimiyetle söylüyorum bu okul muhteşem ve disiplinli bir okul ve Elazığ ´ın en iyi eğitim veren okulu. Ben 2021 LGS ye girdim ve ben de tercih dönemi bu siteyi ziyaret etmiştim. Okulla alakalı saçma sapan yorumlar vardı. İlk başta okuluma karşı, saçma sapan yorumlar yüzünden ön yargılıydım ama iyi ki de bu okula gelmişim asla pişman değilim. Şimdi size tecrübeli biri olarak konuşacağım. Okulun öğretmen kadrosu iyi ama her okulda olduğu gibi bu okulda da belki sizin beğenmeyeceğiniz öğretmenler olabilir. Bu normal bir durum ama her şeyi öğretmenlerden bekleyemezsiniz sizinde bir çaba göstermeniz gerek. Okulumuz ders konusunda disiplinli ve başarı yakalamış bir okul. Unutmayın ki bu okulu yükseltecek olan öğretmenler falan değil çalışıp çabalayan bizler ve sizleriz. Benim de LGS Denemelerim çok iyidi hatta belki kara karakaya fen lisesini hak ediyordum ama LGS de nasip olmadı ve şuan bu okuldayım. Kkfl de olmadığım için üzülmüyorum aksine bu okulda olduğumu için mutluyum. Bu okulun gerek öğretmenleri gerek etkinlikleri gerekse azmi ve başarısı bu okulu çok sevmeme neden olan etkenlerden bir kaçı. Arkadaşlar bu okula karşı gereksiz bir ön yargı var bunun sebebi ise fen lisesi olmamızın 2. Yılı olması tabii sizin geleceğiniz yıl 3. Yıl olacak. İşten bu sebepten dolayı herkes bu okula karşı gereksiz bir ön yargı besliyor ama bu yapılan yanlış benim amacım da zaten bu ön yargıyı kaldırıp LGS 2022 öğrencilerine yol göstermek olduğundan bu yorumu yazıyorum. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve okulu kötüleyen saçma yorumlara aldırış etmeyin belki bir güne bu okulda karşılaşırız :) sınava giren tüm öğrencilere başarılar diliyorum.

2021-12-12 17:10
 
0
 
0
[Tony ]

Gelmeyin kardeşim, gelmeyin. 12. sınıf olarak söylüyorum; Ahmet Kabaklı´ya da gelmeyin, Cemil Meriç´e de gelmeyin, Kaya Karakaya´da gelmeyin. Neden önermediğimi söylüyorsanız okul açık olduğunda bir öğlen arası çıkın bakın okuldan çıkan çocuklar nereye gidiyor :)

2020-09-05 12:23
 
0
 
0
[İsimsiz ]

Okul baya kotu puan yuksek gozuksun diye kalma bile yok doğru düzgün sınav soruları bile veriliyor eğitim açısındanda kötü kesinlikle önermiyorum puana gelince yüksek olması normal fen lisesi oldu fen lisesinin anadolu liselerinden düşük olma ihtimalı çok düşük oyuzden puan yuksek diye en iyi 3.lise değil
Lise sıralaması şu şekil
1 kkfl
2 cmfl
3 eal
4 akfl gerisi belli zaten
Eal da bu yıl 373 le baya düştü ama bu seneye düzelir yükselir tekrardan ilk senesi ve gayet normal bişey

2020-08-17 12:21
 
0
 
0
[Şeyma]

3 yıl boyunca bu okulda okudum son sene okul değiştirdim keşke daha önceden degiştirebilseydim. Eğitimi gerçekten kötü özellikle sayısal dersler.Sınıfları TEOG puanlarına göre ayarlanmıştı ve sadece A sınıfına değer veriliyordu. Okul idaresi ilgisizdi .3 yıl boyunca verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı .Müdür
okuldan öğrenci atmak için bahane arıyordu. Hocaların nerdeyse hepsi ders anlatmaktan acizdi. Geçmiş yılların sonuçlarına bakarsanız anlarsınız zaten eğitiminin kalitesizliğini.Tüm bunlara rağmen arkadaş ortamı ve okulun çevresi iyidi.

2020-07-19 00:22
 
0
 
0
[jfjjfjfjf]

Arkadaşlar bu okulda 2 sene okuyup sonra başka okula nakil aldırmış biri olarak söylüyorum. Eskiden anadolu lisesiydi ama anadolu liselerine yakışır eğitim verilmiyordu. şimdiyse fen lisesi oldu ama bir şey değişmek bunu bilmenizi istedim sadece,beklentinizi karşılamayacak bir okul
AMA KARAR SİZİN

2020-07-16 19:43
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 10

Cemil Meriç Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 18

Ahmet Kabaklı Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 9

Kaya Karakaya Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi kaç puan 2023 433.2406
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi Yatılı mı? Kız ve Erkek Pansiyonu Var.
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Ahmet Kabaklı Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Ahmet Kabaklı Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Ahmet Kabaklı Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://ahmetkabaklial.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Ahmet Kabaklı Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Ahmet Kabaklı Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Ahmet Kabaklı Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ahmet Kabaklı Fen Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız