Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Balıkesir / Altıeylül
Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Balıkesir ili Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Taban Puanı 99.7561 -
2016 Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Taban Puanı
91.0237 97.2200

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

Bu okula 1 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Balıkesir Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi yorumları, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi nerede?, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi formaları, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi adresi, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi başarıları, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Balıkesir, Altıeylül Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

google+ google+ google+