Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
03222341081
03222333138
Adres Toros Mah 78061 Sok.No2 Çukurova/Adana
MEB logo Adana / Çukurova
Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi

http://enml.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Adana ili Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı 433.0980 -
2016 Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Taban Puanı
392.2462 22.3700

Okulumuz; Emine Nabi Menemencioğlu Lisesi 11 Eylül 2001 tarihinde açılmış ve 2001-2002 Öğretim Yılında eğitim öğretime başlamıştır.

  • Öğretmen : 41
  • Öğrenci : 582
  • Ders Saati: Saat 08:20 - 15:30

Normal Eğitim Yapılmaktadır. Okulumuzda 1. Yabancı Dil İngilizce olup 2. Yabancı Dil olarak Fransızca okutulmaktadır.

VİZYON : Değişmeyen Tek Şeyin Değişim Olduğu Düşüncesinden Hareketle Toplum İçinde Verdiği Kaliteli Eğitim Ve Öğretim İle Bilinen, Tanınan, Bu Nedenle Kendi Türündeki Okullar İçinde İlk Sırada Tercih Edilen Bir Okul Olmak.

MİSYON : Biz Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Olarak; Bütün Paydaşlarının Bilgili, İlgi Ve Yeteneklerinin Farkında, Hedeflerine Ulaşmak İçin Doğru Yöntemleri Bilen, Nitelikli, Çağdaş,Hoşgörülü Ve Demokratik Bireyler Yetiştirmek İçin Varız.

BAŞARILAR : Okulumuz Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Sınavlarında Çeşitli Alanlarda Sınavlarda Başarılı Olmuş Olup Üniversiteye Yerleşmişlerdir.
  • 2009 Üniversiteye Yerleşme Başarısı %29,7
  • 2010 Üniversiteye Yerleşme Başarısı %33
  • 2011 YGS Başarısı %99.1
  • 2011 LYS Başarısı %37.30
  • 2012 YGS Başarısı %98.32
  • 2012 LYS Başarısı %38.1
  • 2013 YGS Başarısı %92.71

Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 03222341081
Okulun Faxı: 03222333138
Okulun Adresi: Toros Mah 78061 Sok.No2 Çukurova/Adana

Bu okula 110 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Adana Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi yorumları, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi nerede?, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi formaları, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi adresi, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi başarıları, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi Adana, Çukurova Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi

google+ google+ google+