Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0 282 7265036
0 282 7267738
Adres Pakize Narin Anadolu Lisesi Bağlık Mah. Mimar Sinan Cad. No 7 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
MEB logo Tekirdağ / Çerkezköy
Pakize Narin Anadolu Lisesi

http://pnal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Pakize Narin Anadolu Lisesi Tekirdağ ili Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Pakize Narin Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Pakize Narin Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Pakize Narin Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Pakize Narin Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Pakize Narin Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Pakize Narin Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Pakize Narin Anadolu Lisesi Taban Puanı 435.2711 -
2016 Pakize Narin Anadolu Lisesi Taban Puanı
392.9028 22.2000

2010-2011 öğretim yılı itibariyle de Anadolu Lisesi olarak hizmet vermeye başlamış ve ismi Pakize Narin Anadolu Lisesi olmuştur.

Okulumuzda öğrencilerimizin sosyal ve kültürel yönden desteklenmesini sağlamak amacı ile kurulmuş birçok sosyal kulüp mevcut olmakla birlikte bu kulüp çalışmaları ile tiyatro, müzik ve resim gibi güzel sanatlar ve birçok bilgi yarışmaları düzenlenmiş ve hala da düzenlenmeye devam etmektedir. Ayrıca okulumuz öğrencilerinin bu sosyal ve kültürel yarışmalarda aldığı birçok ödül bulunmaktadır.

Okulumuz Toplam Kalite Yönetimi, Okul Gelişimi Yönetimine ve projelere büyük önem vermektedir. 2006-2007 Öğretim yılında Toplam Kalite Yönetimi (TKY) Okul/Kurum çalışmasında yapılan değerlendirmede ilçe birincisi ve il üçüncüsü olmuştur. 2012-2013 Öğretim yılında Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu "Ayın Başarılı Okulu Projesi'nde okulumuz Aralık ayında üçüncü, Mart ayında ise ikinci olmuştur. Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Beyaz Bayrak Projesi'nde yapılan inceleme sonucunda da Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır.

Kurulduğu günden beri binlerce mezun veren okulumuz 1980 yılında ilk mezunlarını vermiş, ülkemize yetişmiş birçok değer kazandırmış ve gelecekte de ülkemize birçok değeri kazandırmaya devam edecektir.

VİZYON : Yaşamayı ve yaşatmayı amaç edinen, özgür düşünen , her alanda kaliteyi hedefleyen bireyler yetiştirmek.

MİSYON : -Ülke ve dünya geleceğinin oluşturulmasında görev alacak -Atatürkçü düşünce sistemini benimseyen -Bilimin gerekliliğini savunan -Kültürel değerlerini koruyan -İnsan olmanın onurunu taşıyan -Mutlu Bireyler yetiştirmek

BAŞARILAR : 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılında okulumuzda üniversiteye yerleşim sırasına göre 500. aday çıkmıştır. 2011-2013 Eğitim öğretim yılında üniversite yerleştirme başarımız %54 oranında gerçekleşmiştir. 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında satranç turnuvasında Tekirdağ Bölge İl Birinciliğimiz bulunmaktadır. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında üniversite yerleştirme başarımız %71 olarak gerçekleşmiştir. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında üniversite yerleştirme başarımız %79 olarak gerçekleşmiştir.
 1. Öğretmen : 41
 2. Rehber Öğretmen : 2
 3. Öğrenci : 611
 4. Resim Sınıfı : 1
 5. Müzik Sınıfı : 1
 6. Derslik : 22
 7. BT Sınıfı : 1
 8. Kütüphane : 1
 9. Fen Labaratuarı: 1
 10. Konferans Salonu : 1
 11. Spor Salonu : 1
 12. Öğretim Şekli : Normal
 13. Kantin: 1
 14. Revir : 1
 15. Bahçe : 1
 16. Saatler : 08:15 / 15:20

Pakize Narin Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Pakize Narin Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Pakize Narin Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Pakize Narin Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Pakize Narin Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 282 7265036
Okulun Faxı: 0 282 7267738
Okulun Adresi: Pakize Narin Anadolu Lisesi Bağlık Mah. Mimar Sinan Cad. No 7 Çerkezköy / TEKİRDAĞ

Bu okula 26 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Tekirdağ Pakize Narin Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Pakize Narin Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Pakize Narin Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Pakize Narin Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Pakize Narin Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Pakize Narin Anadolu Lisesi yorumları, Pakize Narin Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Pakize Narin Anadolu Lisesi nerede?, Pakize Narin Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Pakize Narin Anadolu Lisesi formaları, Pakize Narin Anadolu Lisesi adresi, Pakize Narin Anadolu Lisesi başarıları, Pakize Narin Anadolu Lisesi Tekirdağ, Çerkezköy Pakize Narin Anadolu Lisesi

google+ google+ google+