Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi

İstanbul / Arnavutköy

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
 • Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 117
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli İstanbul
İlçesi Arnavutköy
OBP Puanı (*) 87.7342
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi İstanbul ili Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "87.7342". Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.
 Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesinin Hadımköy Beldesinde 1999 yılında temeli atılarak 2001 de inşası tamamlanmıştır.

Okul binası 5 katlı olup 23 adet derslik, 2 adet fen laboratuvarı, 1adet bilgi ve teknoloji sınıfı, 1 adet kütüphane ve 4 idari odadan oluşmaktadır. 2005-2006 öğretim yılında Anadolu Lisesi statüsüne geçen okulumuz Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretime devam etmektedir.

Okulumuz eğitsel ,kültürel ve sportif birçok dalda başarıya imza atmıştır. Okul Tanıtım Videosunu İzleyin

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Arnavutköy
  İlçe
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Arnavutköy
  İlçe
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Arnavutköy
  İlçe

Adres: Hastane Mah. Haraççı Hadımköy Yolu Caddesi No3 Hadımköy

Tel: 0 212 771 0953

Fax: 0 212 771 0950

web: http://hocal.meb.k12.tr

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili 117 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[10lewa10]

okul bi aralar yurtdışına gezi yapmış boğaziçiler istanbul cerrahpaşalar yıldız teknikler desem yüzlerce öğrenci gitmiş , okuldaki 12 senelik (daha fazlada olabilir) felsefe hocamız söyledi şimdi okulun hali pandemiden sonra dahada vahim hale geldi matematik dersine inşaat mühendisi giriyor müziğe yine mühendis giriyor yabancı dile radyo televizyoncu kısacası osmanlı böyle çökmedi :D

2021-11-26 20:59
 
0
 
0
[Allah mebin belasını verd]

Olm ben 9.sinif pandemiye denk geldi nqpim çalışmadım ben de her öğrenci gibi düşük geldi normalde zekiyimdir ln

2021-11-13 09:31
 
0
 
0
[Ayşenaz bila ]

Ortalamam 77 okulun ortalaması 78 beni alırmı?

2021-07-08 15:51
 
0
 
0
[Bukelemun]

okul 78 ortalama ile alıyordu fakat galıba bu sene 90 obp olmus anlamıyorum tam 12 puan fark var arada ?

benım obp 84 gırebılırmıyım acaba ????

2021-07-05 17:23
 
0
 
0
[kontenjan]

@[harİBO] 360

2021-07-04 22:33
 
0
 
0
[harİBO]

bu okulun kontenjan nedir??

2021-07-04 22:30
 
0
 
0
[mezun tayfa]

lgs öğrencisi adlı kullanıcısı okulun tam olarak köyde bulunuyor. Sınıflar oldukça kalabalık . [38-40 kişi] okul küçük ve kalabalık . okulda sürekli olarak kavga çıkması öğrencilere bağlı . eskiden disiplin çok sıkıydı fakat artık o kadar değil . Yani Taşoluk anadolu daha güzel ...

2021-07-04 22:08
 
0
 
0
[Esma Nur ]

78 puanla alıyor

2021-07-01 13:12
 
0
 
0
[Lgs öğrencisi ]

Ya ben okul puanımla giricem 81 ortalamam taşoluk lisesine almazlar ve taşoluk anadolu lisesinden sonra en iyi lise bu galiba bana bu okul hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim çünkü puanım yettiği kadar girebilicegim okul bu ne yapıcam okul güzel mi okulun merkezi yeri iyi mi okul disiplini nasıl sınıflar çok kalabalık mı ya da okulda sürekli olaraktan kavgalar çıkıyor mu okulda yani bu soruları bana cevaplayacak birisi var mı lütfen cevaplayın cevaplarsanız çok mutlu olurum

2021-06-30 15:41
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 128

Mustafa Saffet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 314

Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 117

Kazım İşmen Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 690

Prof. Dr. Hulusi Behçet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 98

Küçükyalı Rezan Has Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 68

Üsküdar Bülent Akarcalı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://hocal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi taban puanı 2022

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız