Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0 212 771 0953
0 212 771 0950
Adres Hastane Mah. İnönü Cad. No3 Hadımköy ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
MEB logo İstanbul / Arnavutköy
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi

http://hocal.meb.k12.tr
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi İstanbul-Arnavutköy
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi İstanbul ili Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alan bir okuldur. Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin gelecek yıl yerel yerleştirme ile öğrenci almaya devam edip etmeyeceği MEB tarafından sınav öncesi yayımlanacak olan LGS başvuru kılavuzunda belli olacak

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi Taban Puanı 436.9487 -
2016 Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi Taban Puanı
390.7789 22.7400

 Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi?nin Hadımköy Beldesinde 1999 yılında temeli atılarak 2001?de inşası tamamlanmıştır. Okulumuz 2002-2003 öğretim yılında İbrahim Özaydın Ç.P. lisesindeki genel ve yabancı dil ağırlıklı lise öğrencilerini okul bünyesine alarak hizmete girmiştir.

Okul binası 5 katlı olup 23 adet derslik, 2 adet fen laboratuvarı, 1adet bilgi ve teknoloji sınıfı, 1 adet kütüphane ve 4 idari odadan oluşmaktadır. 2005-2006 öğretim yılında Anadolu Lisesi statüsüne geçen okulumuz Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretime devam etmektedir.

VİZYON Sürekli kendini yenileyen, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip eden; yönetici, öğretmen, veli ve öğrencileriyle bir bütün olmuş; lise giriş sınavlarında öncelikle tercih edilen, öğrencileri üniversite giriş sınavlarında istediği başarıyı sağlayan; sosyal, sanatsal, bilimsel projeler üreten güzide bir lise olmaktır.

MİSYON Öğrencilerimize Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda eğitim-öğretim hizmeti sunmak; öğrencilerimizi kendine güvenen, milli ve manevi değerlere bağlı, üst öğretim kurumlarına hazır, mutlu ve özgür bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.

BAŞARILAR Okulumuz eğitsel,kültürel ve sportif birçok dalda başarıya imza atmıştır.
 • Öğretmen :43
 • Rehber Öğretmen :2
 • Öğrenci :609
 • Derslik :24
 • Müzik Sınıfı :1
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :2
 • Konferans Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal Öğretim
 • Kantin :1
 • Bahçe :1
 • Saatler09.00 - 16.00
 • IsınmaKalorifer
 • BağlantıADSL (8 Mbit)
 • Yabancı Dil İngilizce
 • Ulaşım Belediye Otobüs Hattı : Avcılar-Hadımköy HT-18 Özel Halk Otobüsü Hattı: Yenibosna-Hadımköy 418
 • Servis Bilgisi Okulumuzun Arnavutköy, Esenyurt, Esenkent, Beylikdüzü bölgelerine servisi mevcuttur.
 • Yerleşim Yeri Hastane Mah. İnönü Cad. No:3 Hadımköy-ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
 • İl/İlçe Merkezine Uzaklık Okulumuz Hadımköy´ün merkezindedir
Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 90 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İstanbul Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi yorumları, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi nerede?, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi formaları, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi adresi, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi başarıları, Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi İstanbul, Arnavutköy Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi

google+ google+ google+