Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Afyonkarahisar / Emirdağ
Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi Afyonkarahisar ili Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi Taban Puanı 261.7396 -
2016 Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi Taban Puanı
211.8360 79.6300

Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Afyonkarahisar Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi yorumları, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi nerede?, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi formaları, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi adresi, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi başarıları, Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi Afyonkarahisar, Emirdağ Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi

google+ google+ google+