Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Afyonkarahisar / Bolvadin
Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi Afyonkarahisar ili Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı 325.9746 -
2016 Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
282.1388 55.5400

Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Afyonkarahisar Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi yorumları, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi nerede?, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi formaları, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi adresi, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi başarıları, Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi Afyonkarahisar, Bolvadin Bolvadin Şehit Abdülkadir Kocatürk Anadolu Lisesi

google+ google+ google+