Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Hatay / Kırıkhan
Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Hatay ili Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı - -
2017 Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 239.1317 -
2016 Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
176.0322 90.2900

Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Hatay Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Hatay, Kırıkhan Hatay Kırıkhan Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+