Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
3322554460
3322554480
Adres Sancak mah. Veysel Karani cad. Ercoşkun sok. No.12 Selçuklu/KONYA
MEB logo Konya / Selçuklu
Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi

http://akinancaihl.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Kontenjan Sayısı 120
Taban Puanı 313.2015
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor...
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar
Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi Konya ili Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Merkezî sınav puanı ile öğrenci alan okulların belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Merkezî sınavla öğrenci alan okullarda merkezî sınav puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 313.2015 -
2017 Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 413.7928 -
2016 Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
362.0015 -

Ayşe Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi hayırseverlerimiz Ayşe-Kemal İNANÇ tarafından yaptırılmış olup, 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında 19/09/2011 tarihinde eğitim öğretime başlamıştır.

Vizyon Ülkemizin ve dünyamızın ihtiyaç duyduğu din, bilim, sanat ve kültür alanlarında yetkin, kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen, problemlere çözüm üretebilen, ahlaki olgunluğa sahip bireyler yetiştiren bir kurum olmak.

Misyon Bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen, kendi değerlerimizle birlikte insanlığın ortak kazanımları olan evrensel değerleri özümsemiş, yaratılanı 'Yaradan'dan ötürü sevebilen, tabiatı tahrip değil imar eden, sorun değil çözüm üreten, farklılıkları doğal ve zenginlik kabul edip bunlardan yararlanmayı hedefleyen; insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygı duyan kişilikli fertler yetiştirmek için varız.

Başarılar İller arası Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvasında 46 kg da öğrencimiz Ahmet SAÇAN 1. olmuştur. İller arası Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvasında 38 kg da öğrencimiz Mahsun AYDIN 1. olmuştur. Alanya´da düzenlenen 1. Murat UZUN Kick Boks Şampiyonasında okulumuz öğrencisi Muhammet BÜYÜKKAPANCI 1. Olmuştur. İller arası Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvasında 60 kg da öğrencimiz Yusuf ÇELİK 1. olmuştur. Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Hüseyin Yıldız Erkek Masa Tenisi Turnuvasında öğrencimiz 11/C sınıfından Abdullah ÖNCEL 1. olmuştur. Konya İli İmam Hatip Liseleri arası hafızlık yarışmasında okulumuz 9/ K sınıfı öğrencisi Necati Ammar TURAN 2. olmuştur.

  • Öğretmen :97
  • Öğrenci :1632
  • Derslik :54
  • Kütüphane :1
  • Fen Labaratuarı :1
  • Öğretim Şekli :NORMAL
  • Saatler Başlama: 08:00 Bitiş : 15:10

Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 3322554460
Okulun Faxı: 3322554480
Okulun Adresi: Sancak mah. Veysel Karani cad. Ercoşkun sok. No.12 Selçuklu/KONYA

Bu okula 2 yorum yapıldı. Sizce bu okul niçin tercih edilmelidir? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Konya Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi Konya, Selçuklu Ayşe - Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+