Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Uşak / Eşme
Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi Uşak ili Eşme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi Taban Puanı 307.4997 -
2016 Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi Taban Puanı
280.6355 56.0600

Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Uşak Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi yorumları, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi nerede?, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi formaları, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi adresi, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi başarıları, Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi Uşak, Eşme Şehit Cemalettin Avcı Anadolu Lisesi

google+ google+ google+