Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
0 (432) 388 25 62
0 432 388 25 61
Adres SAHİL KENT MAH. BÖLGE TRAFİK SOKAK NO1 PK65400 ERCİŞ/VAN
MEB logo Van / Erciş
Sevim Kürüm Anadolu Lisesi

http://sevimkal.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Van ili Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Sevim Kürüm Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Sevim Kürüm Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Sevim Kürüm Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Sevim Kürüm Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Sevim Kürüm Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Taban Puanı 431.7291 -
2016 Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Taban Puanı
400.2754 20.3700

VİZYON Çağı yakalayan değil çağ açıp kapayan ideal ve idealist vatansever nesiller yetiştirmektir.

MİSYON Atatürk ilke ve İnkılâplarına bağlı, mili ve manevi değerleri koruyan ve yaşatan, çağın gereklerine göre donatılmış, özgüveni yüksek, aydın, bireysel birikimini ülkesi ve tüm insanlığın yararına kullanma becerisi kazanmış, özgür düşünceli bireyler yetiştirmektir.

BAŞARILAR İl düzeyinde Güreş müsabakalarında il birinciliği. Satranç, masa tenisi ,kitap okuma gibi faaliyetlerde ilçe 1.2. ve 3.´lüğü
  • Öğretmen Sayısı : 22
  • Öğrenci Sayısı : 362
  • Öğretim Şekli : NORMAL ÖĞRETİM
  • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:00-15:10
  • Derslik Sayısı : 15
  • Fen Laboratuarı Sayısı : 1

Sevim Kürüm Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Sevim Kürüm Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 0 (432) 388 25 62
Okulun Faxı: 0 432 388 25 61
Okulun Adresi: SAHİL KENT MAH. BÖLGE TRAFİK SOKAK NO1 PK65400 ERCİŞ/VAN

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Van Sevim Kürüm Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Sevim Kürüm Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Sevim Kürüm Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Sevim Kürüm Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Sevim Kürüm Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi yorumları, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi nerede?, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi formaları, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi adresi, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi başarıları, Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Van, Erciş Sevim Kürüm Anadolu Lisesi

google+ google+ google+