Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises

Kütahya / Simav

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises
 • Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises
  Ekle
 • 1
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
İli Kütahya
İlçesi Simav
OBP Puanı (*) 86.2380
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises Kütahya ili Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises 2022-2023 eğitim öğretim yılı için 2022 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'ne 2021 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "86.2380". Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'ne nakil almayı planlıyorsanız Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[NKAL MEZUNU]

ben hayatımda böyle bir okul görmedim hayatım boyunca tanışmam gereken kimyacıyla tanıştım 4 yıllık eğitimim içinde 7 kimyacıyla tanıştım mat kadrosu zatenn girmiyorum kısacası say düşünen arkadaşlara göre bir okul değil...

2020-08-18 19:22
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 1

Tavşanlı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 4

Kılıçarslan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Abdülhamid Han Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Fatih Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz