Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises

Kütahya / Simav

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises
 • Ekle
  Ekle
 • 1
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 89.5594
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises Kütahya ili Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*) Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'ne 2022 yerleştirme sonuçlarına göre kayıt alanında sınavsız olarak yerleşen en küçük okul başarı puanı "89.5594".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
 • Kayıt alanı,,
 • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
 • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2022
89.5594
2021
86.2380
2020
83.4478
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'ne nakil almayı planlıyorsanız Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ile ilgili 1 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[NKAL MEZUNU]

ben hayatımda böyle bir okul görmedim hayatım boyunca tanışmam gereken kimyacıyla tanıştım 4 yıllık eğitimim içinde 7 kimyacıyla tanıştım mat kadrosu zatenn girmiyorum kısacası say düşünen arkadaşlara göre bir okul değil...

2020-08-18 19:22
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Gazi Emet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

İstanbul Ticaret Odası Şehit Süleyman Turan Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Fatih Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Kütahya Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Dumlupınar Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises kaç puan 2023 89.5594
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lises ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz