Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Yozgat / Çekerek
Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Yozgat ili Çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı 329.2176 -
2016 Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Taban Puanı
297.1012 50.3500

Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Yozgat Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi yorumları, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi nerede?, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi formaları, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi adresi, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi başarıları, Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Yozgat, Çekerek Çekerek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

google+ google+ google+