Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Yozgat / Boğazlıyan
Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi Yozgat ili Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi Taban Puanı 238.6687 -
2016 Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi Taban Puanı
156.5507 94.3800

Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Yozgat Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi yorumları, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi nerede?, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi formaları, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi adresi, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi başarıları, Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi Yozgat, Boğazlıyan Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi

google+ google+ google+