Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
3723232994
03723232995
Adres Meydanbaşı Cad. Lisesi Sok. No.9 Kdz.Ereğli
MEB logo Zonguldak / Ereğli
Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi

http://ereglimerkezanadolulisesi.meb.k12.tr
Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi Zonguldak ili Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi Taban Puanı 367.1238 -
2016 Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi Taban Puanı
355.9097 32.0000

Okulumuz ilk olarak 2012-2013 yılında 90 öğrenci ile Ereğli Lisesinin A bloğunda Eğitim Öğretime başlamıştır.

Okulumuzda şuan 42 öğretmen görev yapmaktadır. Okulumuzda 20 derslik mevcut olup şuan ikili eğitim yapılmaktadır.

Vizyon KDZ. EREĞLİ MERKEZ ANADOLU LİSESİ olarak vizyonumuz İçinde yaşanılan zamanın gereklerine göre ve gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlıklarını yapan, yaşanılan zamanın bütün teknik ve teknolojik gelişmelerini bünyesinde bulunduran, aynı zamanda da saygı,sevgi ve hoşgörü çerçevesinde toplumu kucaklayan, herkesle diyaloğa açık, his ve düşüncelerini ifade edebilen insanlığın temsilcileri olmaktır.

Misyon Cumhuriyetimizin temel ilkelerine bağlı, Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları doğrultusunda bünyesinde öğrenim gören herkesi Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini ve tüm insanlığı seven; kendi öz benliğini ve kabiliyetlerini bilerek bunları milletinin hizmetinde kullanmayı hedefleyen; bedenen, zihnen ve ahlaken yüksek seciyeli insanlar yetiştirmektir.

 • Öğretmen :36
 • Rehber Öğretmen :1
 • Öğrenci :603
 • Derslik :20
 • Müzik Sınıfı :0Resim Sınıfı :0
 • Kütüphane :1
 • Spor Salonu :1
 • Öğretim Şekli :Normal Eğitim
 • Kantin :1
 • Bahçe :1
 • Saatler 08:20 - 15:30
Okulun YGS/LYS Başarı Durumu 2017 YGS BAŞARI ORANIMIZ % 80.751

LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi 2016 LYS ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME ORANIMIZ % 54

Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu: 3723232994
Okulun Faxı: 03723232995
Okulun Adresi: Meydanbaşı Cad. Lisesi Sok. No.9 Kdz.Ereğli

İlk yorumu siz yapın !

Zonguldak Benzer Okullar

Yerlestirme

Taban
Puanı

Yüzdelik
Dilimi

Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Fener Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Alaplı Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -
Kozlu Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme - -

Önemli: Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi yorumları, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi nerede?, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi formaları, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi adresi, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi başarıları

google+ google+ google+