Beykoz Fen Lisesi

İstanbul / Beykoz

Beykoz Fen Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 210
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 415.1728
Yüzdelik Dilimi 7.43
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Beykoz Fen Lisesi bir Proje Okuludur.

Beykoz Fen Lisesi İstanbul ili Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Beykoz Fen Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Beykoz Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 415.1728 7.43
2021 - -
2020 - -
2019 - -
2018 - -
Beykoz Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
90
LGS kapsamında yapacağınız tercih işlemlerinizde Beykoz Fen Lisesi'ni tercih edebilirsiniz. Okulumuz, Çubuklu Mahallesi Atatürk İlkokulu yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.

Beykoz Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Beykoz Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: ÇUBUKLU MAH. VATAN CAD. ATATÜRK ILKOKULU VE ORTAOKULU BLOK NO 2 İÇ KAPI NO 2 BEYKOZ / İSTANBUL

Tel: 02164134347

Fax:

web: https://beykozfenlisesi.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Beykoz Fen Lisesi ile ilgili 210 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Beykozlu]

Beykoz Fen Lisesi yıllardır Beykoz da yaşayanların hayali olan bir okuldur. LGS ve daha önceki Liseye geçiş sınavlarında yüksek puan alan öğrencilerimiz ilçe dışına gitmek zorunda kalmışlardır. Hem zaman hem de emek kaybına uğrayan öğrencilerimizin isteği Beykoz da sınavla alan okulların sayısının çoğalması idi. İşte Beykoz Fen lisesi bu eksiği tamamlamak için açılmıştır. Hayallerimiz gerçekleşti. Bu yıl alınan 90 öğrenci bu okulun ilk adımı olacak. Onlar yapacakları çalışmalar ile okulumuzu hak ettiği yere taşıyacaklardır. Beykoz Fen Lisesi´nin en büyük amacının, vatanını, milletini, bayrağını seven vizyon sahibi gençler yetiştirmek olması dileği ile, Hayırlı ve Başarılı olsun. İnşallah.

2022-08-10 10:52
 
0
 
0
[Ne oldu]

Yeni yerlesen oldu mu acaba yuzdelik kac oldu

2022-08-09 22:28
 
0
 
0
[Mehmet ]

Arkadaşlar kayıt yaptırdınız mı? Sınıfınızı öğrendiniz mi?

2022-08-09 21:27
 
0
 
0
[Beykoz Fen Lisesi bizim]

Müdür bey ve ilçe milli eğitim titizlikle kadroyu oluşturuyordu en son ..

2022-08-06 22:37
 
0
 
0
Reklam
[Fen liseli]

Okul ve eğitim kadrosu çok iyi, tüm çocuklarımıza hayırlı olsun. Yolları açık, Allah yar ve yardımcıları osun 🤲🏻

2022-08-06 15:04
 
0
 
0
[Lgs velisi]

Öncelikle beykoz fen lisesinin ilk öğrencileri olma şansını yakalayan çocukların tamamını tebrik ederim. Benim öğrencim bu okula girmedi. Tercih listemizde de yoktu. Ama biz de yeni açılan bir okula yerleştik. O okusun yorumlarında büyük bir karalama ve çamur olunca bu okulun yorumlarına bakmak istedim ve tahmin ettiğim gibi burada da yine okulu, okulu tercih eden ve yerleşen öğrencileri karalayan yorumlar gördüm. Çok üzücü. Bu yorumları yapan kişilerin çocukları için hazırladıkları tercih listelerinde bu okullar olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam. Biz de tercih listemizde bu okula yer verseydik 1 puandan çok daha az bir fark ile yerlesemeyecektik. Ama ne olursa olsun ben okul adına, yerleşen öğrenciler adına heyecan ve mutluluk duydum.

2022-08-05 10:05
 
0
 
0
[Başarılar...]

Bu okulu daha çok sevmeye başladım. Anlaşılan bazı veliler ayrıldıkları halde akılları bu okulda kalmış...iyiki seçmişiz beykoz fen lisesini...ayrıca gittiği okullarda derece siniflarina seçilmiş, Bursluluk sınavlarını kazanmış ve lgs denemelerinin neredeyse tamamında yüksek netler yapan çocuğumu kimse küçümseyemez...inşallah burada ukela ukela konuşup bizim çocuğumuzu küçümseyen velilerin çocuklarının başına üniversite sınavın da bizim başımıza gelen sıkıntılar gelmez...umarım bfl çocuklarımıza hayırlı bir eğitim hayatı sunar ve bu tartışmalar cocuklar ve eğitim kadrosu üzerinde yay etkisi yapar ve çok başarılı olurlar...

2022-08-04 21:54
 
0
 
0
[Şaka degil]

Benim matematik hocam duz lisede okumus ve universite sinavinda 124.olmustur...Fen lisesine giden her ogrenci ustun zekali yada duz liselere giden cocuklar başarısızdır diyemezsiniz.Evet arkadasim sayisalda derece yapti okuduğu kolejde ancak lgs de bu bilgisini basarisini gosteremedi.Simdi arkadasim basarisiz mi yada aaaa yapsaydin herjkes girdi gibi seyler soylememiz mi gerekiyor.Bjr sinav çocuğun basarisini bilgisini olcmeye yeter mi...Birakin artik su fen lisesi muhabbetini.Kaldi ki kimseyi de ilgilendirmez hangi okulu tercih ettigi.Yazik ki cocuklar burda yazan velilerden cok daha merhametli vicdanli ve akilli..Yine bir ornek inkilap hocamizin kizi yuzde 2 lik dilime girmesine ragmen sirf okulunu sevdigi icin yuzdeligi 11 olan liseyi tercih edip yerlesti..Veliler egolarindan dolayi burda elestirip alay konusu haline getirmis bu okulu..Sanirsin Galatasaray dan kabatastan mezunlar
Çocuklar moralinizi bozmayin size sunulmus cok guzel bir fırsat bu okul.Yolunuz acik olsun kulaginiz kapali olsun yalan yanlis kiskanclik dusuncesizlik damlayan cumlelere..

2022-08-04 19:29
 
0
 
0
[Beykoz Fen Lisesi bizim]

Beykozve çevre ilçelerinde çocukları için açılmış Beykoz Fen Lisesi hiç bir reklam yapmadan fazla da duyulmadan bünyesinde çok değerli kıymetli evlatlarımızı kucaklamıştır. Boğaz manzaralı yeni binası hızla tamamlanmakta olup Beykoz un hızla yükselen eğitimdeki başarılarıyla sesini duyuracak müdürü ve kadrosuyla gümbür gümbür geliyor. İnanın kimse önünde duramayacak.

2022-08-04 18:20
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 1093

Çapa Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1445

Şehit İlhan Varank Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 758

Hacı Şöhret Demiröz Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 210

Beykoz Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 828

Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Beykoz Fen Lisesi kaç puan 2023 415.1728
Beykoz Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Beykoz Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Beykoz Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Beykoz Fen Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Beykoz Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Beykoz Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Beykoz Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Beykoz Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://beykozfenlisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Beykoz Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Beykoz Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Beykoz Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Beykoz Fen Lisesi taban puanı 2023

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız