Beykoz Fen Lisesi

İstanbul / Beykoz

Sor
Beykoz Fen Lisesi
Ekle
Ekle
717
Yorum

Beğen

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 454.9439
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Bu Lise Bir Proje Okuludur.

Beykoz Fen Lisesi İstanbul ili Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Beykoz Fen Lisesi 2024-2025 eğitim öğretim yılı için 2024 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. (*) Beykoz Fen Lisesi taban puanı 454.9439 yüzdelik dilimi -.

Beykoz Fen Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 454.9439 -
2022 415.1728 7.43
2021 - -
2020 - -
2019 - -
Beykoz Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2024
0
2023
96
2022
90
Beykoz Fen Lisesi 2022 eylül ayında hizmete açılmıştır. LGS kapsamında yapacağınız tercih işlemlerinizde Beykoz Fen Lisesi'ni tercih edebilirsiniz. Okulumuz, Çubuklu Mahallesi Atatürk İlkokulu yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.

Beykoz Fen Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Beykoz Fen Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Okulun Görselleri
Beykoz Fen Lisesi
Beykoz Fen Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Beykoz
  İlçe
Beykoz Fen Lisesi
Beykoz Fen Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Beykoz
  İlçe
Beykoz Fen Lisesi
Beykoz Fen Lisesi
 • İstanbul
  İl
 • Beykoz
  İlçe

Adres: ÇUBUKLU MAH. ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR CAD. NO 32 / 2 BEYKOZ / İSTANBUL

Tel: 539 378 57 34

Fax:

web: https://beykozfenlisesi.meb.k12.tr

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Beykoz Fen Lisesi ile ilgili 717 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[MERHABA]

Beykoz anadolu lisesi buraya mi taşındı

2023-08-22 03:05
[Selamlar]

2.63 yüzdelik ile Nabi Avcı Fen yerleşim.Bu okul ile çok arada kalmıştım.Hazırlık sınıfını bitirdikten sonra seneye nakil isteyebilirim..Okulun konumu gayet iyi.10 dk yürüme yol bişey değil.Yürümek istemeyenler merkeze servis ile gidebilirler.Dersane bölgesine yakın olması avantaj.Yerleşenlere hayırlı olsun.(Buranın konumundan şikayet edenler birde Nabi Avcı Fen e bi gitsinler )).

2023-08-20 15:04
[Çiçek]

Kayıtlar ne zaman başlıyo kaçına kadar sürecek?

2023-08-03 23:54
[2023ADAY YAKIŞIKLI]

Okul bomba, Deniz manzaralı, yeni , sınıflar gıcır gıcır her şey yeni, Okul Müdürümüz iddialı, öğrenci dostu.

2023-08-03 21:17
Reklam
[2023ADAY]

Okula girdim, Matematikçisi müthiş bir hoca. İddialı.

2023-08-03 21:15
[Veliiii]

Okulumuz ve öğrencileri ee tabi en önemlisi müdür ve eğitim kadrosu harika ben de bir sürü soru işaretiyle çocuğumu gönderdim bu okula. hatta okul başlamadan nakil bile düşündüm ama müdür ve eğitim kadrosunu gördükten sonra vazgeçtim iyi ki vazgeçmişim müdürümüz Ahmet bey gerçekten büyük şans bizim için

2023-07-29 20:42
[Ferdi]

Herkes görecek ve yıkacak ön yargıları. Yeni açılmış bir okulun mezunu yok diye gidilmiyecekse başarılı okullar nasıl ortaya çıkacak. Ulaşım ise gayet güzel günümüz ıstanbulunda kavacıka gelmek inanın zor değil. Kavacıktan 10 dakika yürüme mesafesi uzaklığında okul. Aklı olan herkes ulaşımı otobüslerle sağlar zaten. Önemli olan ne kadar sürdüğü 2 saat ve üstüyse uzaktır ama 2 saatten azsa sorun yok bence

2023-07-26 21:06
[velii]

Ben de objektif yorum yapmak istiyorum. Burası iddialı bir müdürü, nitelikli öğretmen kadrosu olan ve başarı vadeden yeni bir okul. Konumu biraz sapa gerçekten. Eğer ulaşımı çözebilirseniz veya yakında oturuyorsanız okumaya değer bir kurum. Ancak bu okulun gelecekte önemli bir potansiyel sorunu olacak. Şöyle ki; öğrenciler 11 ve 12. sınıfa geldiklerinde yks hazırlığı için dershane ihtiyaçları olacak. Yeni bir okulun kendi bünyesinde sağlam bir YKS dershane sistematiği kurması kolay değil. Bu durumda örneğin sınav hazırlığı için Kadıköy´deki butik bir dershaneye giden bir öğrenci ders çıkışında Kadıköy´e ulaşım zorluğu sebebiyle çok yorgun ulaşacak ve bu dershane verimini de etkileyecektir. Ya da bu öğrenciler mecburen 11 veya 12. sınıfta açık liseye geçmek ve sınav hazırlığını kendi programlamak zorunda kalacaklardır. Özetle Kadıköy´e ulaşımı kolay olan diğer okullara göre bir dezavantaj oluşacaktır (Düzgün butik dershaneler Kadıköy bölgesinde toplandığı için Kadıköy örneğini verdim). Eğer okul yönetimi bu handikapın üstesinden gelebilirse okulun önü açık olacaktır.

2023-07-25 09:29
[Ahmet]

Kazanamayanlar ağlamış gibi 😆

2023-07-25 01:12
BENZER OKULLAR
Yorum 1615

Şehit İlhan Varank Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 2118

Küçükçekmece Doğan Cüceloğlu Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 810

Dr. Vasıf Topçu Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 678

İstanbul Atatürk Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 717

Beykoz Fen Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Beykoz Fen Lisesi kaç puan 2024 454.9439
Beykoz Fen Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Beykoz Fen Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Beykoz Fen Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Beykoz Fen Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Beykoz Fen Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Beykoz Fen Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Beykoz Fen Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Beykoz Fen Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (https://beykozfenlisesi.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Beykoz Fen Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Beykoz Fen Lisesi yorumları okuyabilir, Beykoz Fen Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Beykoz Fen Lisesi taban puanı 2024

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız