Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Ordu / Altınordu
Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Ordu ili Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'ne nakil almayı planlıyorsanız Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Taban Puanı - -
2017 Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Taban Puanı 149.2074 -
2016 Taban Puanı
- -

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'nin fiziki imkanlarını, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'nin başarılarını, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Ordu Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi taban puanı 2019 , Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi yüzdelik dilimi, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi yorumları, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi nerede?, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi üniversite başarısı, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi formaları, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi adresi, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi başarıları, Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi Ordu, Altınordu Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi

google+ google+ google+