Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 6
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı 90
Okulun Taban Puanı Güncelleniyor....
Güncel Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor....
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Siirt ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2020-2021 eğitim öğretim yılında 2020 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2019 - -
2018 - -
2017 163.5940 -
2016 - -
2015 - -

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesitercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 6 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Siirt Merkez Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

 • 1
 • Yorum

Siirt Lisesi

Siirt Merkez

Siirt Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.