Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Çankırı / Kurşunlu
Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çankırı ili Kurşunlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 170.0592 -
2016 Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
- 94.3900

Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin fiziki imkanlarını, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Çankırı Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çankırı, Kurşunlu Kurşunlu Şehit Aydın Çopur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+