Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Ekle
 • 0
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 351.8819
Güncel Yüzdelik Dilimi 19.09
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Kız
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Bilgi Ekle SSS

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Muş ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 351.8819 19.09
2019 368.4200 20.59
2018 290.1840 23.86
2017 411.2816 -
2016 - -

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin fiziki olanaklarını, Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmen başarı durumunu, Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

İlk yorumu siz yapın !
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Bu Okula Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Muş Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Benzer Okullar

 • 9
 • Yorum

Muş Fen Lisesi

Muş Merkez

Muş Fen Lisesi öğrenci alan bir lisedir.